Zlatí a stříbrní andělé

Ananchel

Strážný anděl milosti a smíření
Zahalím vás mou láskyplnou a něžnou stříbrnou energií, pomůžu vám pokorně přijmout vaši současnou situaci a připomenu vám, že věci jsou pomíjivé. Rány se nakonec zahojí, modlitby budou vyslyšeny a časem se všechno v dobré obrátí.

Aniel

Strážný anděl štěstí a stříbrně ochrany
Možná mé potřebujete právě v téhle chvíli, abych vám přinesl štěstí nebo ochranu. Přináším chladivý proud ryzí stříbrné energie, která vás zaplaví v době nouze a zahalí do ochranného a zářivého stříbrného pláště světla.

Arad

Strážný anděl víry
Má mocná stříbrná energie plyne do vaší duše, tajemného pramene vašeho já, který pomáhá formovat váš charakter a osobnost a který z vás činí tu osobnost, jíž opravdu jste.

Aratron

Strážný anděl přírodní magie
Mé mystérium můžete spatřit ve hvězdách noční oblohy a v jejich účincích na lidský život. Odhaluji svou sílu v kráse stříbrných kapek deště na pavoučí síti, na kůře stromů a v omamném rytmickém zvuku dopadajících krůpějí.

Ariel

Strážný anděl Země, vzduchu a Pluta
Ve mně se setkává podsvětí a svět živých lidí. Mé stříbrné a purpurové paprsky pronikají závojem mezi oběma světy, umožňují překročit hranice a odhalují pradávná mystéria hledačům pravdy.

Barakiel 1

Strážný anděl měsíce října a znamení Štíra
Jsem zlatá síla, která vám pomáhá hodnotit možnosti a rizika týkající se lidí, podnikání a různých situací, neboť vám přináším pozitivní energii a štěstí, jež posilují myšlení a pomáhají určit směr vedoucí k cíli, po němž toužíte.

Barakiel 2

Strážný anděl měsíce února a znamení Ryb
Nabízím vám stříbrnou ochranu své láskyplné energie. Vaše inteligence a přemýšlivost jsou vlastnosti, které ostatní obdivují. Halím vás svou láskou, abych zaštítil vaši vnímavost, neboť cítíte s lidmi v jejich snažení o lepší život.

Camael

Strážce úterý, Marsu a 5. nebe
Jsem božská spravedlnost a žlutá síla odvahy, která přináší vášeň: K tomu, v co věříte, k maximálnímu využití příležitostí, k samotnému životu. Má energie vás vede k osobní síle světla.

Cambiel

Strážný anděl měsíce ledna a znamení Vodnáře
Přináším stříbrnou vodu života, tak jako nosič vody z mého hvězdného znamení, která plyne do vašeho srdce a podporuje vaše pocity v růstu a rozvoji. Naslouchejte vlastní intuici a jděte za stým srdcem!

Cassiel

Strážce soboty, Saturna a 7. nebe

Pronikám temnotu noci svými stříbrnými paprsky a ukazuji tak věčný kontrast světla a tmy. Na cestě životem narazí na tento kontrast každý. Já vás nasměruji k cestě stříbrného světla míru a vyrovnanosti.

Zobrazit: 11-20 z celkem 103
začátek | « předchozí | následující » | konec