O mně

Tyto stránky vznikly v době, kdy mi andělé změnili v mnoha směrech můj život, při rakovině. Změní ho i vám pokud jim to dovolíte. Prvopočátečním cílem a mou vizí bylo jen vytvořit stránky o andělech a jejich trpělivé lásce. Protože jsem nikde v té době nenašla nic o rakovině, tak i částečně o ní :o).

Jmenuji se Hanka, má pouť ve světě andílků, vil a mnoho překrásných a nesčetných světelných bytostí začala naplno jednoho dne, kdy mi bylo naplno a velmi nešetrně týden před Vánoci sděleno, že mám rakovinu děložního čípku v posledním stádiu a zhruba rok života před sebou, s léčbou i bez ní.

Myslím, že každý reaguje v dané situaci stejně, přijde šok a řekne si... "umírám, co vše musím ještě udělat, zařídit, jak zabezpečit děti, partnera a co bude dál, chtěl/a jsem toho ještě tolik v životě udělat, vidět, zažít, vypovědět... " a začne s rakovinou neúnosný boj, začnete vyvíjet škodlivý a jedovatý stres, ve kterém málokdy vyhrává zdravý rozum nad žádanou láskou.

Všude čteme a slyšíme, "boj" s rakovinou, toto slovo by mělo být vymazáno ze všech slovníků a být nahrazeno slovem láska, radost, vděčnost, odpuštění, propuštění, usmíření, přijetí. Nyní už vím, že bojovat s čímkoliv, kýmkoliv a hlavně s rakovinou, přináší zaručenou prohru, dříve či později, protože přijde den, kdy už nemáte sílu s nikým bojovat a je jen na vás, jestli se rozhodnete pro změnu myšlenek, života a lásku či prohru a vlastní zkázu. Vše je se vším propojené a jsme součástí Jednoty, je to jen vaše rozhodnutí, i přes veškerou podporu a lásku rodiny a blízkých, si tím musíte projít krok po kroku vy sami.

V těch nejtěžších chvílích jsem slýchala své anděly "směj se, raduj se", dokázali mi to opakovat tak dlouho, dokud jsem nenašla zbytky sil a křičela nahlas, "jak se mám smát a radovat, když to tolik bolí a už nemůžu", nyní se tomu směji, protože to byla jediná cesta a terapie k procesu uzdravení a změně :). Rakovina z mého hlediska není nemoc, ale změna životní cesty, volba druhé šance, změna myšlení a celková proměna, detoxikace těla i mysli.

Seznámila jsem se v té době s jednou paní, která mi věštila karty a aniž bychom se kdy viděli, znala o mě úplně vše a povídala také hodně o andílcích. Učila mě, si s nimi opět povídat a jak je uvidím, když budu chtít. Doma jsem měla i spousty knih o andílcích, ale až touto událostí jsem si je začala znovu číst a chápat jejich úžasný svět plný lásky, pokory, trpělivosti, soucitu a zázraků.

Již od dětství jsem s andílky, duchy či zemřelými v kontaktu, mluvím s nimi a vidím je, vždy jsem se ovšem po své cestě životem nechala ovlivnit druhými lidmi od svého poslání. Život se se mnou nemazlil, a nyní jsem vděčná za všechny ty facky a zkušenosti, které mi uštědřil a které jsem sama sobě dovolila si prožít a protrpět. Odmalička jsem cítila, že jsem jiná, pomáhala jsem ráda cizím lidem, slabším a zachraňovala všechny zvířátka a přírodu, dlouhou dobu jsem pracovala s postiženými dětmi.

Začala jsem opět číst, vracet se a měnit své negativní myšlenky na pozitivní, pomocí afirmací, rad a vedení svých andělů a začali se dít zázraky. Začala jsem chodit na semináře, potkávat stejně založené osůbky a dušičky, brzy jsem zjistila, že mi to nic nového nepřináší, že mám již všechnu moudrost a léčení v sobě z předešlých životů. Jsem nesmírně vděčna Bohu a andílkům, že tu jsem, že mne každým dnem učí trpělivosti sama s sebou, vděčnosti a lásce. Děkuji za každý báječný den strávený na tomto úžasném světě. Slzy jsem vyměnila za úsměv a lásku, je to jediný lék na rakovinu a všechny nemoci.

Proto bych ráda tyto stránky věnovala svým andělům, Stvořiteli, kteří jsou se mnou každou vteřinou mého života, prožívám s nimi hodně radosti, jsou často velmi humorní a všem, kteří zde budou hledat radu či útěchu. 

Miluji vás.


„Rakovina není nemoc, ale přírodou řízené prodloužení života.“

„Rakovina“ není nic víc než poslední projev extrémního překyselení a toxicity tělesných tekutin a tkání. Za těchto podmínek a při dysfunkci imunitního systému by tělo předčasně zemřelo. Proto na svou ochranu moudře začne shromažďovat vnitřní toxiny, obalovat je oslabenou super-kyselou tkání a zapouzdří je pod nepropustnou ochrannou vrstvou, aby zabránilo jejich dalšímu šíření. S tímto důvtipným řešením obdrží majitel těla smlouvu na delší život.

My ovšem tomuto zcela přirozenému život prodlužujícímu procesu říkáme „choroba“ a  pečlivě uzavřeným kontejnerům s jedy „tumory“. V důsledku dlouhodobé průpravy sdělovacími prostředky nás tato „choroba“ hrozně vyděsí a nenávidíme ji jako peklo. Když uslyšíme tuto diagnózu zpanikaříme a urychleně spěcháme k „expertům“ abychom je do toho nechali šťourat, píchat, otravovat to a pálit nebo vyříznout „tumor“ s tím následkem, že se koncentrované jedovaté usazeniny okamžitě uvolní do krevního řečiště, což tělo kvituje urychlenou tvorbou nových „tumorů“ – „metastáz“.

Tělo vytvoří „tumor“ proto, aby potlačilo a uklidilo jedy, které nemůže jinak vyloučit a  prodloužilo si život na tak dlouho, jak jen je možné, poskytujíc svému majiteli dostatek času k eliminaci interní toxicity. Jestliže je tato toxicita úspěšně potlačena, tělo postupně bezpečně odstraní všechny „nádory“ a navrátí se mu zdraví. V opačném případě, jestliže interní toxicita není odstraněna, bude tělo zrychlovat čistění a stále rychleji produkovat „nádory“ aby vlastníku poskytlo poslední šanci k záchraně. „Experti“ ale této poslední šanci říkají „metastázování“, proti němuž „bojují“ agresivními život ubíjejícími chemikáliemi, které vysoce zvyšují toxicitu v těle a ostře redukují jeho samočistící schopnost. Od tohoto okamžiku je osud majitele těla definitivně určen a umírá – ne na  „rakovinu“ nebo „tumor“, ale na extrémně jedovaté léčebné postupy, intenzivní emoční zhroucení, zoufalství a stres.

ANI NA OKAMŽIK se „rakoviny“ nebojte, NIKDY k ní nepociťujte nenávist a nebojujte s ní! Musíte ji z celého srdce MILOVAT, vlídně k ní hovořit, a co možná nejdřív začít s detoxikací. Jezte jen přírodní potravu a hlavně - nezapomeňte se smát a myslet pozitivně.

www.uncaria.cz podívejte se na bylinky z Peru - odkaz od paní Mili