Archandělé vašeho znamení

Archanděl Gabriel - znamení Rak

Raci jsou známí jako velice citliví lidé, avšak někdy také plní obav. Jeden den jsou nahoře plní optimismu a druhý zas dole ponořeni do pocitů strachu, že vše se hroutí. Navíc to někdy vypadá, jako by starosti a nejistota nebraly konce.
 

Archanděl Raziel - znamení Lev

Lidé si je Lvi často dobírají za jejich pocit, že jsou středem vesmíru. Jenže když víme, že vládcem jejich znamení je Slunce, je nám jasné, že pocit sebestřednosti, kdy se věci točí kolem nich, stejně jako se planety točí kolem Slunce, jim musí být přirozený.

Archanděl Metatron - znamení Panna

Panny jsou často tiché, nechtějí se hádat a drží se střídmého chování, ale jakmile se jednou vydají na dobrodružnou duchovní cestu, kde spojí své myšlení se svými city, rozzáří se do daleka.

Archanděl Jofiel - znamení Váhy

Váhy mají velký smysl pro spravedlnost, jak to dobře vyjadřuje symbol vah, které na svých miskách ubírají a přidávají, dokud nenajdou mírumilovné řešení pro obě strany.

Archanděl Jeremiel - znamení Štír

Štíři jsou velmi vášniví v tom nejlepším slova smyslu. Pokud vás milují jako přítele či jako partnera, budou vás milovat až do smrti. Štíři mohou být cokoliv, ale ne povrchní. Jsou těmi nejnadanějšími ze všech znamení v nadpřirozených schopnostech, jako jsou intuice, vykládání snů, spojení s vyšším já.

Archanděl Raguel - znamení Střelec

Střelec se vždy dívá na věci z té lepší stránky. Lidé se silným Střelcem ve svém horoskopu se soustředí na to, co je v pořádku a co funguje, spíše než na to, co chybí. Střelci bývají velmi volnomyšlenkářské šťastné bytosti, které raději vidí životní obzory nežli jejich hranice.

Archanděl Azrael - znamení Kozoroh

Kozorozi jsou často velmi ambiciózní úspěšní lidé, ale mohou být neohební, strnulí a odolávající změnám. Jakmile jsou vedeni kamenným Saturnem, mohou často uvíznout v nehybnosti.

Archanděl Uriel - znamení Vodnář

 Vodnáři jsou často populární. Nicméně často vyzařují dojmem, že kamarády shromažďují spíše po tuctech, než aby budovali pevná přátelství. Citová intimita je pro ně podivná a vyvolává ostych, takže se jí raději vyhýbají, neboť jsou zvyklí excelovat ve všem, co dělají.

Archanděl Sandalfon - znamení Ryby

Ryby jsou znamením, které je spojováno s hudbou, což krásně ladí s archandělem Sandalfonem, který je často nazýván „andělem hudby". Ve skutečnosti archanděl Sandalfon často doručuje zprávy skrze písně.