Archandělé vašeho znamení

Andělská astrologie

Astrologie je důvěryhodná cesta k sebepoznání pro každého. Díky ní můžeme pochopit naši vlastní osobnost, naše vztahy, nálady, energeticko stale se opakující cykly, a dokonce náš smysl života.

Archanděl Ariel - znamení Beran

Beran je známý tím, že je občas zaměřený jen sám na sebe. Stejně jako malé roztomilé dítě má pocit, že je středem vesmíru. Beran je start. Znovu začít od začátku. Berani jsou vzrušující, horkokrevní a soutěživí.

Archanděl Chamuel - znamení Býk

Býk není znamení, které by přímo vyjadřovalo lásku, stejně tak Chamuel není archandělem romantického vztahu, ale spolu vám dokážou pomoci na cestě k opravdové lásce. Býk zdaleka není povrchní, i když miluje krásu a rád se obklopuje krásnými věcmi. Má rád vše, co je přírodní a pravé

Archanděl Zadkiel - znamení Blíženec

Blíženci v sobě mají něco skvostného a dokážou to předat všemu, čeho se dotknou. Jsou totiž mentálně velmi pružní a ohební. To je právě důvod, proč jsou ostatními tak často odsuzováni jako povrchní.

Archanděl Gabriel - znamení Rak

Raci jsou známí jako velice citliví lidé, avšak někdy také plní obav. Jeden den jsou nahoře plní optimismu a druhý zas dole ponořeni do pocitů strachu, že vše se hroutí. Navíc to někdy vypadá, jako by starosti a nejistota nebraly konce.
 

Archanděl Raziel - znamení Lev

Lidé si je Lvi často dobírají za jejich pocit, že jsou středem vesmíru. Jenže když víme, že vládcem jejich znamení je Slunce, je nám jasné, že pocit sebestřednosti, kdy se věci točí kolem nich, stejně jako se planety točí kolem Slunce, jim musí být přirozený.

Archanděl Metatron - znamení Panna

Panny jsou často tiché, nechtějí se hádat a drží se střídmého chování, ale jakmile se jednou vydají na dobrodružnou duchovní cestu, kde spojí své myšlení se svými city, rozzáří se do daleka.

Archanděl Jofiel - znamení Váhy

Váhy mají velký smysl pro spravedlnost, jak to dobře vyjadřuje symbol vah, které na svých miskách ubírají a přidávají, dokud nenajdou mírumilovné řešení pro obě strany.

Archanděl Jeremiel - znamení Štír

Štíři jsou velmi vášniví v tom nejlepším slova smyslu. Pokud vás milují jako přítele či jako partnera, budou vás milovat až do smrti. Štíři mohou být cokoliv, ale ne povrchní. Jsou těmi nejnadanějšími ze všech znamení v nadpřirozených schopnostech, jako jsou intuice, vykládání snů, spojení s vyšším já.

Archanděl Raguel - znamení Střelec

Střelec se vždy dívá na věci z té lepší stránky. Lidé se silným Střelcem ve svém horoskopu se soustředí na to, co je v pořádku a co funguje, spíše než na to, co chybí. Střelci bývají velmi volnomyšlenkářské šťastné bytosti, které raději vidí životní obzory nežli jejich hranice.
Zobrazit: 1-10 z celkem 13
začátek | « předchozí | následující » | konec