Rady andělů na každý den

Náhodný výběr andělské rady

Začněte každý svůj den tím, že se spojíte s láskyplnou energií vašich andělů strážných pomocí jedné z meditací z knihy Doreen Virtue. Každá meditace vám přináší vzkaz, který vám bude útěchou a povzbuzením, a pomůže vám začít den s pozitivní energií.

1. Vězte, že jsme vždy s vámi

Nikdy nejste sami. A už vůbec ne ve chvílích nouze. Jsme neustále po vašem boku, nepřestáváme vám posílat posilující a uzdravující energii a čekáme, až nás požádáte o pomoc. Stačí, když na nás jen pomyslíte - stačí i letmá myšlenka - a jsme okamžitě u vás.

2. Dělejte si časté přestávky

Úzkost vyvolává neklid, který vám znemožňuje se soustředit. Vaše mysl a tělo bývají někdy neklidné jako rozbouřené moře. Tyto stavy vycházejí ze snahy nalézt mír, aniž by člověk věděl, kde a jak ho hledat. Bez ustání se snažíte hledat dokonalost mimo své nitro a toužíte mít všechno pod kontrolou, což zase vychází z vaší potřeby klidu a vyrovnanosti. Ale protože skutečný mír je totéž, co Bůh, znamená to, že ve skutečnosti toužíte po spojení s Bohem.

3. Zasvěťte tento den

Můžete určit tón svého dne tím, že ho zasvětíte specifickému záměru, lekci nebo tématu, s nímž byste chtěli získat zkušenosti. Můžete se dnes například věnovat tomu, že budete mít vřelé a láskyplné vztahy, nebo že se budete soustřeďovat na to, abyste viděli krásu nejen ve svém nitru, ale i v nitru ostatních a v každé situaci.

4. Nastavte své hodnoty co nejvýše

Máte možnost regulovat svou energii, nálady, finance a mnoho jiných oblastí svého života. Podobně jako regulujete teplotu u sebe doma nebo v chladničce tím, že změníte nastavení, můžete totéž udělat i se sebou.

5. Hýčkejte se

Zasloužíte si to nejlepší - tu nejlepší péči a skvělé dary; zasloužíte si být hýčkáni na všech možných úrovních. Odměnou za takové zacházení se sebou je vděčnost, což je pozitivní energetická vlna, která vám pak zpětně znovu přináší to nejlepší.

6. Buďte laskaví

Jeden laskavý skutek denně může zvýšit vaši energii, protože vás povznese vděčnost těch, jimž laskavost projevíte. Jednáte-li na základě soucítění, pak doslova vysíláte svou sílu jako paprsek světla, který pomáhá druhému a pozvedá jej.

7. Buďte k druhým upřímní

Slovo upřímnost v sobě obsahuje pojem přímosti a přímočarosti, která znamená směřování k jádru věci. Jeho synonymem by mohl být i pojem otevřenost. To vše jsou v zásadě velice kladné vlastnosti, protože otevřený přístup - či otevření přístupu - k jádru věcí je něco, co nám prospívá. S tím souvisí skutečnost, že upřímnost má pozitivní a uzdravující energii.

8. Mějte se sebou trpělivost

Každý den se učíte a rostete, i když si toho možná nejste vědomi. Až když se na prožité období podíváte zpětně, zjistíte, jak do sebe všechno zapadá. Teprve pak pochopíte, čemu jste se tehdy díky oněm lekcím naučili a jakým pro vás byly požehnáním.

9. Zapomeňte na čas

Skutečnost, že měříme čas, nám na fyzické úrovni umožňuje přesnou interakci. Na nefyzických úrovních má však měření času opačný účinek. Kdykoli se vaše duše cítí na pozemské úrovni přesycená, cestuje v čase do obrovských vzdáleností. V takových okamžicích se nudíte nebo jste roztržití, protože vaše duše se právě vrací z nesmírné dálky.
Zobrazit: 1-10 z celkem 366
začátek | « předchozí | následující » | konec