Zlatí a stříbrní andělé

Jak pozvat anděly do svého života

Andělé jsou poslové Stvořitele - slovo „anděl" pochází z řeckého angelos, jehož původní význam byl „posel" či „zvěstovatel". Můžeme je chápat jako energetické síly, které jsou prostředníkem mezi Stvořitelem a lidmi. Někteří jim dokonce přezdívají „dech Boží".

Váš strážný anděl

S příchodem na tento svět získáváte strážného anděla, aby vám po celý život poskytoval láskyplnou podporu. Tento zvláštní anděl vám po dobu vašeho pozemského života pomáhá s vytyčením vhodných cílů a při pokusech o dosažení duchovni zralosti.

Zlato, stříbro a rovnováha

Všichni v sobě máme mužskou i ženskou stránku osobnosti.

V tom jsme božským obrazem Stvořitele, který je dokonalou jednotou těchto dvou protikladných, a přesto integrovatelných aspektů.

Achaiah

Strážný anděl tajemství přírody

Nalézám se v bohaté zlaté energii milosti přírody - v jejích tajemstvích barev, vůní a tvarů. Má je krása motýla tančícího ve slunečních paprscích, mé jsou zářivě jasné okvětní lístky květin i božská symetrie lastury.

Adiel

Strážný anděl 14. sídla Měsíce
Jsem stříbrné světlo, které plyne do vaší intuice a vede vaše vnitřní myšlenky. Má síla začíná v úplňku. S ubýváním Měsíce se můžete pokusit uzavřít nějakou situaci ve svém životě, osvobodit se, abyste mohli postoupit k vyšším cílům. 

Adnachiel

Strážný anděl měsíce listopadu a znamení Střelce
Jako lučištník z mého hvězdného znamení i já mám připravený zlatý šíp, abych obrátil váš pohled k novým a zajímavým obzorům.

Ambriel

Strážný anděl měsíce května a znamení Blíženců
Nabízím svou mocnou stříbrnou energii k posílení vašich intuitivních schopností při řešení problémů, halím vás do jasných stříbrných paprsků, abych odrážel negativitu, kterou vás zahrnuje vaše okolí.

Amnediel

Strážný anděl 7. sídla Měsíce
Jsem ryzí stříbrné světlo, které proudí do vašich snů a nabíjí novou energií vaše touhy. Mé světlo postupné narůstá až do zázračné síly úplňku, času plodů, kdy se vaše sny mohou uskutečnit pro vaše nejvyšší dobro.

Anafiel

Strážný anděl nebeského klíče
Pomáhám vám hledat vlastní klíč k nebesům, neboť mé ryzí stříbrné světlo svítí na pěšinu, která vám ukazuje směr. Esence všeho vědění a pravdy - samotné sémě života, které nalézá jen síla lásky - leží ve vašem srdci.

Anahita

Strážný anděl léčivých rostlin
Má láska pomáhá každé rostlině růst a kvést, má křídla zvedají semena, aby se šířila a množila, a má stříbrná energie spojuje tuto sílu s vodou lásky a života, aby vznikl lék.

Zobrazit: 1-10 z celkem 103
začátek | « předchozí | následující » | konec