Ambriel

Strážný anděl měsíce května a znamení Blíženců

Nabízím svou mocnou stříbrnou energii k posílení vašich intuitivních schopností při řešení problémů, halím vás do jasných stříbrných paprsků, abych odrážel negativitu, kterou vás zahrnuje vaše okolí. Naslouchejte svému srdci, neboť v něm naleznete odpovědi na všechno, co potřebujete znát.

Skrze symbol nebeských dvojčat vám přináším flexibilitu a přizpůsobivost v každodenním životě a v práci. Díky vašemu bystrému mozku a schopnosti naslouchat u vás ostatní často hledají pomoc a radu. Někdy vás vyprávěni o těch velmi bolestných a negativních situacích vyčerpává, ale jste trpěliví a je vám zatěžko říci ne, neboť víte, že vaše posluchačské schopnosti prospívají ostatním. V těchto případech vás mohu chránit tím, že vás zahalím do pláště stříbrných paprsků, takže můžete radit druhým a odrážet od sebe jejich negativní energii. Rozdáváte se s láskou a věrností ostatním, a to andělé nepřehlédnou.

V současnosti máte možná problém, který potřebujete vyřešit, snad se týká i nějaké cesty. Buďte otevřeni novým příležitostem, můžete mě vyvolat, abych vás vedl k nejvyššímu dobru. Vyhraďte si ale na to ve svém rušném životě dost času. Když se vrháte do situaci střemhlav - neboť jste nadšenci, až příliš ochotni vydat ze sebe všechno - myslete při tom trochu na sebe. Využijte stříbrné energie k posílení své intuice, abyste vyřešili vlastni problémy tím nejlepším možným způsobem. Než ale dospějete k rozhodnutí, požádejte mě, abych vás vedl, a naslouchejte svému srdci, neboť odpověď najdete právě tam - minulost je daná, ale budoucnost dosud nabízí mnoho možnosti volby, z nichž některé vedou na cestu lásky a světla.

« AdnachielAmnediel »