Adnachiel

Strážný anděl měsíce listopadu a znamení Střelce

Jako lučištník z mého hvězdného znamení i já mám připravený zlatý šíp, abych obrátil váš pohled k novým a zajímavým obzorům. Přináším možnosti životního vzmachu, které se uskutečňují v odvážných činech a průkopnických vizích - vaše sny se mohou stát skutečností!

Pomáhám vám provádět změny nebo zdůrazňovat rysy vaši osobnosti. S mou pomocí před vámi vyvstanou nové a dalekosáhlé příležitosti v kariéře, které mohou zahrnout i stěhování nebo cestu do zámoří. Pokud se mnou necháte vést ve vašem duchovním usilováni, budu vás pobízet ke zkoumání nových filozofii, díky kterým budete znovu přemýšlet nad svými názory a postoji.

Vyvolejte mě teď, abych vám pomohl otevřít první dveře k těmto novým možnostem. Nejprve musíte mít vizi, neboť ta vám umožní soustředit svou energii a vůli na konkrétní cíl a nahradí neurčitý pocit neklidu. Možná už víte, kam chcete dospět, ale nevíte jak. Anebo možná potřebujete trochu času či meditace, abyste získali vedení. Ať tak nebo tak, dovolte mé zlaté energii, aby vám pomohla vidět jasně a podniknout nezbytné a životně důležité kroky, které povedou ke skutečnému sebezdokonalení. Vyšší cíle stoji před vámi. K čemu je dobré žít pouze ve vizích a nebýt schopen je uskutečnit?

Váš potenciál je velký. Pokud uposlechnete moji radu, začnete se pohybovat krůček za krůčkem kupředu, až po nějaké době vaše nová, zajímavější a soustředěnější osobnost přestane rozeznávat své minulé já. Naslouchejte mému vedeni, neboť je vhodný čas, abyste začali naplňovat svůj skutečný osud.

« AdielAmbriel »