Adiel

Strážný anděl 14. sídla Měsíce

Jsem stříbrné světlo, které plyne do vaší intuice a vede vaše vnitřní myšlenky. Má síla začíná v úplňku. S ubýváním Měsíce se můžete pokusit uzavřít nějakou situaci ve svém životě, osvobodit se, abyste mohli postoupit k vyšším cílům.

28 sídel Měsíce jsou mystické dny, během nichž se Měsíc ubírá svými fázemi. Dělí se na čtyři měsíční čtvrti, z nichž má každá sedm dni. Každý z těchto dní je pro lidstvo významný. Jsem strážce třetí čtvrti měsíčního cyklu, to jest dne úplňku a šesti následujících dní. Období, nad nímž dohlížím, můžete využít k pokusu o ukončení nějaké záležitosti. Rád vám s tím pomohu, jestliže tím postoupíte na cestě k nejvyššímu dobru.

Možná už víte, o čem je řeč, protože jste v hloubi duše uvažovali, co si počít s bolestnými zkušenostmi. Vyzývám vás: Rozhodněte se včas, pak vám mohu během měsíční fáze, kterou ochraňuji, pomoci. Jestliže se odhodláte, můžete se při nadcházejícím úplňku pokusit uskutečnit své předsevzetí.

V den úplňku meditujte, abyste podpořili svou intuici silami Měsíce a stříbrnou energii. Tak začněte pracovat na svém problému - projektu, situaci nebo vztahu ve svém osobním nebo pracovním životě. S láskou v srdci sledujte svou intuici a určitě postupně dospějete k uzavřeni záležitosti, která vás trápila

« AchaiahAdnachiel »