Andělské léčení

Jak se léčit s anděly

Andělé  mají neomezený čas, energii a zdroje, nic pro  ně není nemožné. Můžete požádat o jejich pomoc, jak často budete chtít. Líbí se jim když je zavoláte. Andělé jsou mezi námi, aby nám pomáhali ve všech aspektech našeho života, učili nás a předávali nám svá poselství, že Boží láska je odpovědí na všechny otázky a obtíže. 

Bílé světlo a barevná ochrana

Nádherným způsobem, jak zajistit bezpečnost a stabilitu vašeho domova i majetku je, obklopovat je „bílým světlem“. Bílé světlo - andělská energie, která má vlastní životní sílu a inteligenci. Zahalíte-li sami sebe nebo svůj majetek bílým světlem, vztyčujete kolem sebe účinný ochranný štít.

Éterické odsekávání pout

Každý člověk, s nímž jsme něco citově prožili, s námi zůstává i nadále spojen prostřednictvím jakéhosi éterického vlákna. Dlouhodobé a intenzivní vztahy vytvářejí silnější vlákna než vztahy letmé.

Odsávání s archandělem Michaelem

Za pomoci této me­tody, která má nesporně léčivý účinek spolu s archandělem Michaelem, odsáváte nižší energie, jako jsou psychické usazeniny, energie strachu a entity.

Zrušení kletby a vytahování ostrých předmětů

Tuto metodu můžete uplatnit buď na sobě, nebo někom jiném. Ujistěte se, že záda se ničeho nedotýkají, ani opěradla židle. Před­kloňte se, nebo si lehněte na bok či na břicho.

Zbavování se entity a ducha poutaného k zemi

Senzitivní jedinci občas nevědomě na chvíli hostí cestující du­chy. Nejde o posedlost, neboť tato entita nad vámi a vaším tělem nepřevezme vládu. Nicméně, tito duchové mohou rušivě zasahovat do vašeho života a ovlivňovat vaše zdraví a štěstí.

Zlomení slibů a přísah

Stává se někdy, že sliby, které jsme přijali v minulých životech, nás pronásledují do tohoto života. Dávné sliby chudoby mohou vy­volávat finanční problémy, přísaha celibátu může vést k sexuálním a vztahovým potížím; zatímco sliby odříkání mohou vytvářet sebe destruktivní sklony. 

Léčení - odstraňování negativních vzorců

Jakýkoliv negativní vzorec, se kterým máte zkušenost, se skládá z jednotlivých myšlenek, které vypadají jako malé vibrující mikroskopické globy, stejně jako jádra atomů. Tyto atomy jsou hned vedle vašeho těla, všechny spojeny magnetickou vazbou s Vámi.


Odpuštění s archandělem Metatronem

Volám energie archanděla Metatrona, aby mi pomohl plně rozpoznat božskou bytost, kterou JÁ JSEM. Odpouštím absolutně každé bytosti a bezpodmínečně, u které jsem cítil/a, že mi způsobila křivdu skrze jakékoli myšlenky, slova, nebo činy, skrze všechny časy, místa, prostory a dimenze mé existence jako vědomí.

Vizualizace zahrady

Poté, co se zklidníte několika pomalými, hlubokými nádechy, zavřete oči a pohodlně se posaďte. Představte si, že stojíte na krásné rozkvetlé louce, je letní teplý den. Přímo před vámi je cesta, a tou k vám proudí všechny vaše hmotné, emocionální a duchovní potřeby.
Zobrazit: 1-10 z celkem 24
začátek | « předchozí | následující » | konec