Fialový plamen - léčení

Dar fialového plamene

Fialový plamen je esencí jednoho ze "Sedmi paprsků". Stejně jako sluneční paprsek procházející hranolem  se rozloží na sedm barev duhy, tak i spirituální světlo se manifestuje jako sedm paprsků. Každý paprsek má specifickou barvu, frekvenci a kvalitu božského vědomí. Fialový papsek je znám jako sedmý paprsek.

Devět kroků

Můžete říkat vaše prohlášení fialového plamene kdekoli a kdykoli. V autě, při vašich denních povinostech, nebo před tím než jdete spát. Jednoduchým opakováním mantry fialového plamene můžete přivodit změnu kdykoli cítíte napětí, jste unavení nebo podráždění.

Vizualizace fialového plamene

Toto  prohlášení se může stát prvním prohlášením fialového plamene, které začnete používat a které se může stát základním kamenem vašeho rituálu s fialovým plamenem.

Meditace s Božím duhovým světlem a Saint Germainem

Volám svou mocnou Já jsem přítomnost a volám Boží duhové světlo, zároveň se těmto mocným Božím energiím otvírám a ruším ze své Boží moci, vše co by mě mohlo toto hluboké čištění narušovat, či mu bránit, na všech úrovních, časech a místech.Volám i tebe Saint Germaine a fialový posvátný plamen, prosím o aktivaci tohoto mocného plamene.

Meditace Mistra Saint Germaina a fialového světla

Pohodlně se posaďte, aby vás nic netížilo a netlačilo, uvolněte pomocí svého dechu, na který se nyní soustředíte, celé své tělo a požádejte svého vnitřního Mistra o léčení. Soustřeďte se přitom na vrcholek hlavy a 7. čakru.