Meditace Mistra Saint Germaina a fialového světla

Pohodlně se posaďte, aby vás nic netížilo a netlačilo, uvolněte pomocí svého dechu, na který se nyní soustředíte, celé své tělo a požádejte svého vnitřního Mistra o léčení. Soustřeďte se přitom na vrcholek hlavy a 7. čakru. Soustřeďte se na ty situace a potíže, starosti, bolesti, které chcte nyní uzdravit, na všechny zastaralé programy a negativní vzorce, které vás brzdí ve vašem duchovní růstu a pokroku, ve vašem štěstí /pojmenujte je/. Soustřeďte se na uvolnění a harmonizaci všech vašich energetických čakrových center a na napojení se do vyšších světů... Představujte si, jak do vašeho temene hlavy proudí čisté záživé fialové světlo - fialový plamen, a čistí celou vaši hlavu a pročišťuje 7. korunní čakru. Prší na vás fialové světlo a jeho velmi jemné kapky - jedna po druhé - vás očišťují a smývají z vás všechny negace, rozpouští všechny starostí, tíhu, stres, únavu i bolesti. Na závěr poděkujte svému vnitřnímu Mistrovi. Takto se lze úspěšně zbavit stresu a napětí.

Touto očistnou meditací uvolňujete vadné vazby, které zpětně působí na fyzické tělo, a po této meditaci lze zažít velmi osvobozující pocit. Tělesné nedostatky mají často příčiny, které působí z minulosti či dávné minulosti a způsobují potom nerovnosti v éterickém těle.

Uvědomte si všechny negativní pocity spojené s vašimi potížemi, které vám působí nepříjemné pocity, tlaky a bloky v těle

Je to zloba na někoho či sami na sebe, nenávist, smutek, jedna z nejhlubších emocí vůbec, závist, vztek, potlačené negace, strach, tíseň, lítost, pochybnosti, nejistota, pocity viny, komplexy méněcennosti, zoufalství, deprese, osamělost, napětí, stres, pocit křivdy ?.............. /doplňte své/.

Jistě se něco objevilo, co stojí za to, aby to bylo vyneseno na světlo a vyčištěno, pochopeno v lásce, světle a usmíření.

Uvědomte si své pocity, není třeba se pod tím nějak hroutit, máte vědomí o tom, že je to pouhý pocit, který lze vyčistit a vy už nyní víte, jak. nechte jej prozářit a uvolnit fialovým světlem.... Nic nepotlačujte nebo neodhánějte od sebe, nesnažte se před ním utéci. Nebraňte se. Naopak - poproste si Mistra Saint Germaina, aby vám "naložil" celý tento pocit, abyste si jej nyní mohli prožít a odžít v celé míře a v budoucnosti vás již nezatěžoval.
Takto lze čistit všechny negativní pocity, které si uvědomíme během dne.

Tímto způsobem čištění negativních pocitů vystupujete z nevědomého života a začínáte žít život vědomý, který je plný uvědomění a osobních vhledů.

Stojí to za to a posílám vám sílu pro zvládnutí všech negací, pomocí lásky a vděčnosti.

« Meditace s Božím duhovým světlem a Saint Germainem