Meditace s Božím duhovým světlem a Saint Germainem


Volám svou mocnou Já jsem přítomnost a volám Boží duhové světlo, zároveň se těmto mocným Božím energiím otvírám a ruším ze své Boží moci, vše co by mě mohlo toto hluboké čištění narušovat, či mu bránit, na všech úrovních, časech a místech.Volám i tebe Saint Germaine a fialový posvátný plamen, prosím o aktivaci tohoto mocného plamene.

Nyní stanovuji záměr, pročistit a odvést všechny nedokonalosti, programy a projekce, které mi už neslouží.....prosím fialový plamen-smaž z mé pásky v mysli, všechny obrazy a projekce, které nejsou v souladu s Božím plánem a které mi už neslouží. Nechávám toto hluboké čištění plynout a věřím, že se to děje pro mé nejvyšší dobro a dobro všech. Nechávám svojí korunní čakru naplnit Božím nebeským světlem a cítím, jak toto Boží světlo zaplavuje celý můj čakrový systém, naplňuje celé mé tělo i mou auru a můj život. Toto Boží světlo uzdravuje v mém životě vše co je potřeba uzdravit. Děje se to právě teď v tomto mocném přítomném okamžiku. Teď se ladím na duhové Boží světlo. Nechávám Boží duhové světlo rotovat kolem mého těla a stanovuji záměr- odpojit všechny pouta a řetězy, které mě ještě poutají...ať už s lidmi, emocemi, situacemi, věcmi .......toto mocné čištění se děje právě teď v tomto mocném přítomném okamžiku.

Volám svou vnitřní vodu a stanovuji záměr-má vnitřní vodo, vzpomeň si na svou původní nevinnost a svobodu. Má vodo vzpomeň si na svou původní čistotu.Veškeré stagnace odplouvají a a já se znovu dostávám do toku a vidím,jak v mém životě všechno Božsky plyne. Byli jsme stvořeni nevinní tebou, svatý, milovaný otče, matko-znovu nabývám svou původní nevinnost. Saint Germaine předávám tobě a posvátnému fialovému plameni všechny nepravdy a nečistoty svého vědomí. Stanovuji záměr-prosím o očistu svého vědomí na všech úrovních. Svatá matko-otče, Bože jednoty. Očisti prosím všechny úrovně mého vědomí, těla a bytí. Pozvedni mne... Celé mé tělo se plní Boží láskou, vtéká do mých buněk, atomů a molekul. Celá má bytost, mé bytí na všech úrovních, ve všech časech a místech je uzdravena. Dnes  jsem osvobozena od své minulosti...tak to je a tak se staň. Děkuji.

« Vizualizace fialového plameneMeditace Mistra Saint Germaina a fialového světla »