Hančin andělský tydenní výklad karet

Poselství pro týden 16.10. - 22.10. z karet andělé Atlantidy

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 16.10 - 22.10. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet andělé Atlantidy. Ve čtvrtek budeme ovlivněni novoluním ve znamení Vah, kde si připomeneme a zvědomíme si vyrovnanost, rovnováhu ve vztazích jak s partnerem, dětmi i sami se sebou.

Poselství pro týden 9.10. - 15.10. z karet Poselství archandělů

Toto je andělské poselství pro týden od 9.10 - 15.10. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Poselství archandělů.

Pomodlím se a poprosím nad kartami Boha a andílky o jejich požehnání, vedení a poselství pro všechny, kdo jej budou tento týden číst.

Poselství pro týden 2.10. - 8.10. z karet Rady andělů na každý den

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 2,10. - 8.10. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Rady andělů na každý den. Moji milý, vzhledem k velkému nedostatku času v poslední době, jsem se rozhodla vykládat poselství pro celý týden pouze z jedné karty.

Výklad pro týden 25.9. - 1.10. z karet Thothova chrámu moudrosti

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 25.9. - 1.10. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Thothova chrámu moudrosti.

Pomodlím se a poprosím nad kartami Boha, Thotha a andílky o jejich požehnání, vedení a poselství pro všechny, kdo jej budou číst a vytáhnu tři karty.

Výklad pro týden 18.9. - 24.9. z karet Andělská terapie

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 18.9. - 24.9. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Andělská terapie. Ve středu budeme ovlivněni novoluním ve znamení Panny, proto se raději třikrát nadechněte a vydechněte než vyřknete nějakou myšlenku, která nevychází z čistého úmyslu a srdce...

Výklad pro týden 11.9. - 17.9. z karet Andělé a Svatí

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 11.9. - 17.9. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Andělé a Svatí.

Pomodlím se a poprosím nad kartami Boha a andílky o jejich požehnání, vedení a poselství pro všechny, kdo jej budou číst a vytáhnu tři karty.

Výklad pro týden 4.9. - 10.9. z Léčivých karet archanděla Rafaela

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 4.9. - 10.9. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu Léčivých karet archanděla Rafaela. V září jsou nejvíce zatíženou oblastí naše slezina a slinivka, jsou to orgány, které o nás prozrazují jak si dokážeme užívat svého života, vychutnat si jeho sladkost...

Výklad pro týden 21.8. - 27.8. z karet Andělé Atlantidy

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 21.8. - 27.8. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Andělé Atlantidy. V pondělí budeme ovlivněni novoluním ve znamení Lva, dávejte si pozor na své myšlenky, hýřením své energie, přetížení organismu, srdce, na únavu i stres.

Výklad pro týden 14.8. - 20.8. z karet Poselství archandělů

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 14.8. - 20.8. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Poselství archandělů.

Pomodlím se a poprosím nad kartami Boha a andílky o jejich požehnání, vedení a poselství pro všechny, kdo jej budou číst a vytáhnu tři karty.

Zobrazit: 1-10 z celkem 138
začátek | « předchozí | následující » | konec