Mantry

Co jsou Mantry

Mantry - tajemství manter neumí nikdo úplně vysvětlit. Jejich magický zvuk pomáhá léčit psychickou nerovnováhu, uvolnit mysl, zklidnit emoce a otevřít srdce. Mohou vás stimulovat, aktivovat, motivovat a omlazovat. Pomáhají vám tančit nebo spát, smát se nebo plakat, milovat nebo meditovat, změní únavnou domácí práci nebo náročné cvičení v lehkou zábavu.

Tajemství a síla mantry

Mantry jsou zvuky, vycházející z hlubokého podvědomí jedince. Jedná se o slovo, několik slov, slabiky či shluk slabik, které tvoří ucelený zvuk a byly objeveny různými mudrci a mysliteli ve stavech hluboké meditace.

Mantra lásky RaMaDaSa

Mantra Ra Ma Da Sa Sa Say So Hung je mimořádně účinná při řešení zdravotních
problémů. Pracuje na mnoha úrovních – duševní, duchovní, emocionální i fyzické.
 Mantra soucitu Om Mani Padme Hum

Opakování této mantry rozpouští všechny rušivé emoce a má nedozírný význam. Očišťuje tělo od ega, skandhy a zdokonaluje šest druhů transcendentálního jednání jádra osvícené mysli - štědrost, harmonické chování, vytrvalost, nadšení, soustředění, vzhled /péči o tělo/. Ve zvuku mantry jsou obsaženy tělo, řeč a mysl všech buddhů a bódhisatvů.
 Mantra Aum shree ram jay ram

Magická  mantra Aum shree ram jay ram otevírá a léčí srdeční čakru.
Mantru je třeba opakovat co nejčastěji.
S pomocí vibrací těchto manter dochází k čištění a harmonizace mantry.
Pomáhá probouzet lásku k sobě a k ostatním.Mantra pro rozpuštění karmy

Gájatrí mantra je mnoho tisíc let stará a velmi silná védská mantra. Slouží k rozpouštění negativní karmy. Ochraňuje, očišťuje (také potravu) a vede k osvícení. Je dobré zpívat ji třikrát nebo lépe devětkrát denně. Důležité je, aby byl počet recitací dělitelný třemi. Meditace od Sai Baby, mantry

Pro ty, kteří mají méně trpělivosti, nabízím velmi účinnou meditaci od Sai Baby, která je vhodná pro začátečníky a která má silné léčebné účinky:

Usaď se na klidném místě, a to nejlépe dvakrát denně na dvacet až třicet minut. Důležité je dělat to vždy po stejnou dobu, aby se ti to stalo zvykem.  Zvyk je důležitý, neboť tě ochrání od nepravidelnosti.

Zobrazit: 1-10 z celkem 16
začátek | « předchozí | následující » | konec