Čištění čaker

Meditace pro harmonizaci čaker

Najděte si klidné místo, nekřižte nohy ani ruce pokud nesedíte v tureckém sedu.  

Zavřete oči a uvolněte postupně pomocí svého dechu celé své  tělo, soustřeďte se na svůj dech, je klidný a pravidelný.

Harmonizace čaker s krystaly

Drahé kameny mají mnoho zajímavých léčebných vlastností - umí podpořit hojení ran, léčbu nemocí, rekonvalescenci. Ale také nám mohou pomoci se chránit a to nejen před nemocemi. Každý kámen má své osobité a výjimečné poslání - můžeme využít jeho síly pro podporu či získání zdraví, určitých vlastností či postojů.

Harmonizace čaker

Téměř každý den nás napadají myšlenky ovlivněné nějakým strachem, protože se často dostáváme do situací, které v nás strach a obavy probouzejí. V těchto situacích můžeme nevědomky absorbovat negativní energii strachu i do svých čaker.

Ranní meditace čištění čaker

Zhluboka se nadechněte, vydechněte a otevřete se léčivému světlu ve svém nitru. Jste dokonalá celistvá bytost a nemusíte k sobě nic přidávat, abyste naplno mohli využít svůj potenciál. Nanejvýš se musíte zbavit několika bloků, jež vám brání zakusit a vychutnat si svou božskou podstatu.

Večerní meditace

V této chvíli plné klidu, kdy máte čas pečovat sami o sebe, soustřeďte svůj dech a své myšlenky na to, abyste se oprostili a očistili od událostí dne a připravili se na ničím nerušený spánek. Čas oddechu a uvolnění si zasloužíte.

Otevírání srdeční čakry

Země se  vyvíjí. A spolu s ní i naše vědomí. Jsme bytosti světla a lásky, v jednotě s veškerým životem a Bohem. Naše kolektivní nanebevstoupení je spojené s otevíráním a čištěním našich čaker.

Meditace na odstranění karmických pout archanděla Michaela

Zaměř svoji pozornost nad svoji hlavu, ke Zdroji. Jsem si jist, že víš, jak máš dýchat. Vždy se zhluboka nadechni, pak na chvilku zadrž dech a zase vydechni. Nádech, zadržení dechu i výdech by měly trvat vždy stejně dlouho. Čím déle bude správně dýchat, tím více budeš schopen vnímat energii, která se ti tímto dostává do těla.

Čištění čaker pomocí vizualizace

Představujte si vizuálně nebo v duchu paprsek bílého světla - nejzářivější, jaký si dovedete představit, jako by na vás svítilo desítky halogenových zářivek najednou, jak vstupuje temenem do vaší hlavy a šíří se hluboko do vašeho těla. Prociťujte, jak bílé světlo čistí, leští a rozšiřuje nejprve vaši rubínově červenou kořenovou čakru na konci.

Čištění čaker s anděly

Vaši andělé strážní i ostatní členové andělské říše budou šťastni když jim dovolíte, aby vám pomohli zbavit se následků negativního myšlení plného strachu. Kromě toho, smyslem jejich existence je zprostředkovat vám vědomí boží lásky. Takže odstranit zbytky čehokoliv, co by mohlo bránit kontaktu s láskou, jim činí obrovské potěšení.

Ostatní metody čištění čaker

Existuje mnoho způsobů jak zjistit možnou blokaci jednotlivých čaker. Nejjednodušší, spolehlivé a "snadno" proveditelné jsou tyto způsoby: kyvadlo, cítění rukama a pozorování aury. Pozorování aury však většinou není možné, bez předchozího nácviku a tréninku a zatím ne každý dokáže vidět auru.

Zobrazit: 1-10 z celkem 11
začátek | « předchozí | následující » | konec