Achaiah

Strážný anděl tajemství přírody

Nalézám se v bohaté zlaté energii milosti přírody - v jejích tajemstvích barev, vůní a tvarů. Má je krása motýla tančícího ve slunečních paprscích, mé jsou zářivě jasné okvětní lístky květin i božská symetrie lastury.

Některá tajemství přírody lze najít v květinách. Projasněte si den tím, že intuitivně vyberete květiny v odstínu, který vás právě přitahuje, a přinesete si je domů. Každá barva nese jiné vibrace a ty vytvářejí harmonii s energetickým systémem čaker vašeho těla. Pokaždé, když se na tyto květiny podíváte, absorbujete do svého organismu nejen jejich krásu, ale také barvu a symetrii, což vám pomáhá získat zpět rovnováhu. Prospívají vám také vůně květin, které posiluji a těší. S andělskou říší jsou spojeny zvláště vůně růži a jasmínu, jimiž můžete přivolat anděly do své blízkosti. Vonné oleje destilované z mých květin vám také mohou pomoci při „uzdravování" vašeho života. Růže pomáhá léčit srdce, levandule zklidňuje a uvolňuje. Můžete je nanést na pulsové body, body čaker nebo vložit do aromalampy a provonět jimi místnost. Poznávejte také sílu květinových esenci, neboť existují některá tajemství přírody, která pomáhají vyléčit a vyvážit váš život.

Symetrie a proporce přírody lahodí oku. Představte si třeba spirály, jež vznikají v lasturách: Tyto spirály se opakují pod zemí, v galaxiích a také ve spirále DNA uvnitř buněk těla. Tvary a vzorce přírody i její božský půdorys se zrcadlí v lidstvu stejně jako v království zvířat, takže pokud budete v harmonii s tajemstvím přírody, sjednotíte se i s veškerým životem, což je největší ze všech tajemství.

« Zlato, stříbro a rovnováhaAdiel »