Anahita

Strážný anděl léčivých rostlin

Má láska pomáhá každé rostlině růst a kvést, má křídla zvedají semena, aby se šířila a množila, a má stříbrná energie spojuje tuto sílu s vodou lásky a života, aby vznikl lék.

Kdysi člověk mým léčivým rostlinám rozuměl, zpracovával jejich listy nebo květy a vyráběl z nich léčivé nápoje a oleje. Raduji se, protože lidé nyní tyto znalosti znovu objevují. Kromě toho se mé květy plodnosti také používají novými způsoby, které umožnily technologie vašeho věku. Koná se tak mnoho prospěšné práce. Hřeje mě to u srdce, neboť touha pomáhat ostatním ze soucitu a lásky velice napomáhá našemu andělskému dílu.

Možná jste i vy kdysi znali tato tajemství a měli dostatečně schopnou paměť, ruce a oči, abyste s jejich pomocí pomáhali druhým. Pokud je to tak, budou vás vždy přitahovat názvy a vlastnosti mých rostlin. Vaše duše se na ně bude totiž rozpomínat. Dřív jste možná nechápali, proč vás tak fascinuji, teď už byste se ale neměli vyhýbat úkolu, který před vámi stojí: Snažte se naučit tomuto umění, abyste znovu nabyli svých starých intuitivních schopnosti. Z hlubin studnice vědomostí pak budete čerpat vodu lásky a života, díky informacím, jež získáte, vyléčíte nejprve sami sebe a potom i ty, kteří o to požádají. Vydejte se na tuto výpravu co nejdříve! Přijměte tuto roli a oddejte se víře! Potom odhalíte prastará tajemství a způsoby, jak léčit vibracemi energie rostlin. Až postupně získáte ve svých dovednostech jistotu a naplníte vlastni intuici zásobou stříbrné energie, můžete začít pomáhat i ostatním.

« AnafielAnanchel »