Anafiel

Strážný anděl nebeského klíče

Pomáhám vám hledat vlastní klíč k nebesům, neboť mé ryzí stříbrné světlo svítí na pěšinu, která vám ukazuje směr. Esence všeho vědění a pravdy - samotné sémě života, které nalézá jen síla lásky - leží ve vašem srdci.

Nevěnujte všechen svůj čas úvahám o nebi, jeho záhadách a cestě, jež k němu vede. Je důležité žit svůj současný a konkrétní život a nevěnovat se jen budoucnosti. Místo toho byste se měli soustředit na otázku, jak přivést nebe na Zemi. Až s mou láskyplnou podporou najdete cestu, můžete pomoci i ostatním a rozšiřovat poselství, které přináším.

Toto podobenství vystihuje vaši současnou situaci: Stojíte před velmi vysokou zdí a nevíte, co je za ni. Ve zdi jsou staré a omšelé dveře, které vedou do zahrady radosti a spokojenosti. Dveře jsou částečně zakryté pnoucími rostlinami, takže zprvu ani nevíte, že tam jsou. Když ale budete porost postupně odstraňovat, začne se před vámi rýsovat jejich kontura. Jestliže je chcete otevřít, musíte najít svůj osobní klíč, což se vám při troše pile a důvěry nakonec podaří a - div divů - přijde chvíle, kdy jej vsunete do letitého zámku a otočíte jím. Dveře se otevřou a ze všeho nejúžasnější je, že když do nich vstoupíte, ukáže se, že všechno je vlastně ohromně jednoduché.

Uvědomíte si, že znalosti, po nichž jste celou dobu prahli, se ve skutečnosti ukrývaly uvnitř vašeho vlastního srdce. Tohle je duchovní poznání, moudrost, která vám umožní cítit klid a sjednoceni se vším kolem vás - se vším stvořením. Záhada je pouze v tom, že to žádná záhada není, klíčem ke všemu nebeskému je láska.

« AmnedielAnahita »