4. Nastavte své hodnoty co nejvýše

Máte možnost regulovat svou energii, nálady, finance a mnoho jiných oblastí svého života. Podobně jako regulujete teplotu u sebe doma nebo v chladničce tím, že změníte nastavení, můžete totéž udělat i se sebou.

Představte si, že v sobě máte spínač podobný regulaci teploty u vás doma, který se vztahuje k oblasti vašeho života, již byste rádi změnili k lepšímu. Jestliže si představíte, že nastavíte vyšší hodnoty /jako to děláte, když chcete zvýšit v místnosti teplotu/, vesmíru tím odešlete důležitý signál.

Pokud nastavíte své hodnoty vysoko, stanete se pánem situace vy. Rozhodnete, co je přijatelné, a můžete tak neochvějně směřovat ke svému cíli. Průzračně čistá rozhodnutí přinášejí rychlejší postup, než jaký by vám byla schopna zajistit jakkoli vysoká finanční suma. Taková rozhodnutí mají větší hodnotu než vysokoškolský titul nebo jakýkoli jiný pozemský úspěch.

Rozhodněte se jasně ohledně toho, co chcete, a poté nastavte ty nejvyšší hodnoty tak, aby odpovídaly vašemu cíli.

Myšlenka pro tento den

Beru život do svých rukou a zvyšuji v něm intenzitu dobra. Nastavuji hodnoty na harmonii, hojnost, dokonalé zdraví, láskyplné vztahy, skvělé příležitosti a všechno ostatní, po čem touží mé srdce. Nechávám se vést a moje náruč je otevřená, tak aby mohla přijímat.

« 3. Zasvěťte tento den5. Hýčkejte se »