5. Hýčkejte se

Zasloužíte si to nejlepší - tu nejlepší péči a skvělé dary; zasloužíte si být hýčkáni na všech možných úrovních. Odměnou za takové zacházení se sebou je vděčnost, což je pozitivní energetická vlna, která vám pak zpětně znovu přináší to nejlepší.

Je čas, abyste začali s radostí přijímat do svého života bohatství. Pravé přijetí znamená vděčnost zbavenou pocitů viny a vychází z vědomí, že tím, že přijímáte, dopřáváte druhým potěšení z dávání. Dáváte-li, aniž byste přijímali, blokujete trvalé a plynulé proudění bohatství. A protože není možné tento věčný proud přehradit, vaše neschopnost přijímat kolem vás vytvoří bariéru. Proud vás obtéká a směřuje k druhým - zdá se, jako by vás překročil. Vám pak připadá, že vás vesmír přehlíží. Tato skutečnost má však kořeny ve vás.

Hýčkejte se, protože tak odstraňujete bloky, které máte ve vztahu k přijímání. Buďte na sebe hodní dnes i každý další den.

Myšlenka pro tento den

Láskyplně se o sebe starám. Dopřeji si odpolední spánek, pedikúru nebo něco jiného podobně příjemného. Vyjadřuji tím radost ze sebe.

« 4. Nastavte své hodnoty co nejvýše6. Buďte laskaví »