1. Vězte, že jsme vždy s vámi

Nikdy nejste sami. A už vůbec ne ve chvílích nouze. Jsme neustále po vašem boku, nepřestáváme vám posílat posilující a uzdravující energii a čekáme, až nás požádáte o pomoc. Stačí, když na nás jen pomyslíte - stačí i letmá myšlenka - a jsme okamžitě u vás.

Ztište se a naslouchejte našim radám, které k vám slétají na našich křídlech a prostupují vaše srdce, mysl a tělo. Naše vzkazy vždy promlouvají o lásce. Vidíme vás takové, jací opravdu jste, tedy jako naprosto úžasné světelné bytosti hodné lásky.

Vidíme řešení všech problémů a jsme šťastní, můžeme-li vás provázet těžkými obdobími života a vést vás zpět ke světlu. Pomůžeme vám, abyste se cítili dobře ve vztahu k sobě samým i ke svým zkušenostem. Můžeme vám pomoci činit rozhodnutí a také hledat odpovědi.

Jsme vaši andělé... Milujeme vás bez podmínek a navěky. I ve chvíli, kdy čtete tato slova, jsme u vás, protože vás provázíme bez ustání.

Myšlenka pro tento den

Uvědomuji si, že jsem součástí týmu. Mí andělé jsou připraveni a ochotni mi pomoci se vším, oč je požádám. Mohu si je zavolat a přijmout jejich pomoc s vděčností.

« Náhodný výběr andělské rady2. Dělejte si časté přestávky »