Archanděl Jofiel - znamení Váhy

Archanděla Jofiela můžete zavolat v následujících situacích, bez ohledu na to, jaké je vaše znamení:

*  Když potřebujete pomoct v lásce.
*  Když si potřebujete zvednout sebevědomí, co se týče vašeho vzhledu.
*  Když chcete obnovit tok blahobytu ve svém životě.
*  Když máte zlomené srdce.
*  Když jste potkali někoho, koho chcete lépe poznat.
*  Když se chystáte si to doma vyzdobit nebo předělat.
*  Když se cítíte staří a jako obnošené šaty.
*  Když hodláte učinit velkou investici do něčeho luxusního.
*  Máte-li před sebou velký umělecký projekt.
*  Jestliže se váš život nebo práce dostaly do nerovnováhy.
*  Když chcete obohatit váš způsob uvažování.
*  Když si s někým nerozumíte nebo máte potyčku se svými nejbližšími.
*  Když chcete začlenit do života více barev a vzrušení.
*  Když se chystáte na důležité finanční jednání nebo jakékoliv jiné, kde bude třeba smlouvat.
*  Ve chvíli, kdy víte, že je potřeba jednat diplomaticky.
*  Když jste pověřeni, abyste pomohli urovnat něčí spor.
*  Když se chcete zbavit minulosti.
*  Když si chcete dát do pořádku svůj život a najít vhodné Feng Shui pro váš prostor.
*  Když potřebujete motivaci k úklidu domova.
*  Když toužíte uvolnit a nechat projevit svou vnitřní Bohyni.

Archanděl Jofiel, který vládne od 23. září - 23. října je „anděl krásy", takže se skvěle hodí k Váhám - ke znamení řízenému Venuší, planetou lásky a krásy. Kdekoliv máte Váhy ve svém horoskopu, bude to vždy oblast, ve které vidíte krásu, máte v ní pozitivní myšlenky a díky které můžete zkrášlit svůj život. Za starých časů byla zosobněním Venuše bohyně Afrodita. Váhy jsou zrozené pro krásu, takže je nasnadě, že jejich archanděl je Jofiel, který s sebou přináší krásu všude tam, kam přichází. Jak Váhám, tak archandělovi Jofieli záleží na rovnováze.

Archanděl Jofiel nám pomáhá dostat do rovnováhy naše myšlenky a prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme. Můžeme mu říkat „archanděl Feng Shui", neboť nás zbavuje všeho ošklivého a nechtěného, včetně negativních myšlenek a energie. Jofiel nám připomíná, že pozitivní myšlenky přitahují pozitivní zkušenosti a negativní myšlenky přitahují nepříjemné zkušenosti. Jestliže naše mysl postrádá krásu, náš život bude postrádat krásu také.

Když se dostaneme do začarovaného kruhu negativních myšlenek, přitahujeme jenom chaos a problémy, často stačí poopravit naše myšlenky a podívat na situaci nebo na lidi z jiného úhlu pohledu. Jofiel nám pomůže dostat do rovnováhy naše myšlenky, abychom zlepšili svůj pohled na svět. Čím více si všímáme krásy a čím více si ji dokážeme vychutnávat, tím více jí do svého života přitahujeme. Krásu milující znamení Vah představuje rovnováhu v našem životě. Toto znamení astrologického zvěrokruhu je znázorněno vahami o dvou miskách. Jakmile je něco mimo rovnováhu nebo je to nehezké, Váhy se hned budou snažit to vyrovnat a zkrášlit. Váhy jsou taktéž známé pro svůj vrozený smysl pro diplomacii a také tím, že jsou dobrými prostředníky, neboť jejich úžasný způsob komunikace pomáhá usmířit neshody a rozdílnosti v názorech a dojít ke společnému řešení. Přejete-li si ukončit nedorozumění nebo jakýkoliv nesoulad, požádejte Jofiela, aby zakročil, a uvidíte, že za chvíli najdete společnou řeč a více krásy do života. Váhy jsou skvělými vyjednávači. S respektem určují ceny, zplnomocňují vzájemné dohody a dosáhnou řešení, kdy si každý ze zúčastněných přijde na své. Souhvězdí Vah ve vašem horoskopu ukazuje oblast, ve které jste výbornými vyjednávači.

Ať už je vaše znamení jakékoliv, chcete-li ubrat na váze nebo prostě změnit svůj vzhled, zavolejte na pomoc Jofiela. Na změně svého zevnějšku, ať už chcete mít lepší kondici, vypadat zdravěji nebo být pohlednější, není nic špatného. Dobrá tělesná kondice má značně příznivý vliv na zdraví a studie ukazují, že krásný vzhled má dobrý vliv na výdělek, výhody v práci a mezilidské vztahy. Archanděl Jofiel vám velmi rád pomůže v těchto oblastech, pokud ho požádáte. Avšak nejvíce vám pomůže spatřit vaši vlastní vnitřní krásu, protože se začnete častěji smát, prožívat radost a mít nádherné myšlenky, a to se začne projevovat i navenek. Jofiel vás povede k vyrovnanosti v jídle a pití a pomůže vám, máte-li problém s nadváhou.

Vzpomeňte si na lidi, kteří se stali obézními, protože něco v jejich životě nefungovalo. Tu část vašeho života, kterou zastupují ve vašem horoskopu Váhy, můžete dostat do rovnováhy nejsnáze, i když my všichni máme schopnost vyvážit všechny oblasti našeho bytí. Kam jde Jofiel, tam je rovnováha a krása.

Váhy se soustředí na zkrášlování prostoru, kde bydlí a kde pracují. Pokud zavoláte Jofiela s prosbou o pomoc, ucítíte tklivé nutkání uklidit všechen nepořádek u sebe doma i na pracovišti, bude na vás naléhat, abyste se zbavili všeho, co nepoužíváte, nenosíte a co jen překáží. Potom vás povede k věcem krásným a kvalitním, abyste zkrášlili prostředí, ve kterém se denně pohybujete. Váhy milují prvotřídnost a krásu a archanděl Jofiel je ten, na koho se můžete vždy obrátil, když chcete koupit něco jedinečného. Jofiel vás zavede do nejlepších obchodů s nejkvalitnějším zbožím, kde právě navíc probíhají slevy, a zajistí, že sleva na váš nákup bude správně naťukána do kasy, až budete platit. Přestože vás povede při koupi krásných věcí tak, aby to vyšlo co nejlevněji, stále vás to bude stát peníze. Lidé, kteří se narodili pod souhvězdím Vah, jsou naštěstí chytří podnikatelé, kteří dokážou peníze vydělat a umí s nimi zacházet. Váhy tvrdě pracují, aby si mohli dovolit umělecká díla, krásné oděvy a skvostný nábytek, kterými se chtějí obklopit.

Venuše je planeta blahobytu a luxusu. Není divu, že rodilé Váhy pod vládou Venuše hýčkají sebe i své nejbližší. Jofiel pomáhá lidem s veškerou snahou podnikat. Do toho patří i výzdoba Feng Shui ve vaší kanceláři. Stačí ho zavolat na pomoc, a v ten moment bude stát u vás. Tento archanděl dokáže vyčistit negativní energii a rozproudit stagnující podnik směrem k prosperitě. Jofiel je stejně jako i bohyně Venuše spojován s Božskou silou ženy. Váhy a Jofiel pomáhají ženám využít na 100 % své vnitřní i vnější kvality, jak krásu, tak moudrost. Pokud je pro vás obtížné nechat zářit vaši ženskost, Jofiel vám pomůže cítit se pohodlně ve vašem ženském těle, ať už je vaše znamení jakékoliv.

Slunce ve Vahách

Váhy jsou kardinálním znamením, to znamená, že jsou jedním ze čtyř vůdců v astrologii, spolu s Beranem, Rakem a Kozorohem. Váhy jsou znamením krásy, jsou však také velmi dynamické a mají sílu dotahovat věci do konce. Podobně i archanděl Jofiel přestože je andělem krásy a ženskosti, má i on obrovskou moc. Ve skutečnosti je archandělem, kterého můžete zavolat, když potřebujete vyčistit negativní energii a odstranit překážky. Je v tom podobný hinduistickému bohu Ganéšovi. Jestli je vaše Slunce ve Vahách, máte i vy tuto moc, a ještě větší.

Váhy mají velký smysl pro spravedlnost, jak to dobře vyjadřuje symbol Vah, které na svých miskách ubírají a přidávají, dokud nenajdou mírumilovné řešení pro obě strany. Znamení Vah je spojené se zákonem. Jofielova schopnost odstranit překážky znamená, že můžete bránit slabé a sami se zlepšovat ve svých schopnostech vyjednávání a diplomacie. Protože jsou Váhy řízené Venuší, mnoho lidí zrozených pod tímto hvězdným znamením má umělecké sklony. Když budete své nadání využívat a budete tvořit, uvolníte tak svou životní sílu. Kdykoliv budete v této oblasti zápasit, požádejte archanděla Jofiela, aby vše uvedl do rovnováhy. Konec konců vyrovnaný harmonický život s sebou nese umělecké vyjádření.


Měsíc ve Vahách

Měsíc ukazuje na vaše potřeby a ve Vahách ukazuje, že potřebujete žít vyrovnaně a v harmonii. To se vztahuje na každou část vašeho života. Jako děti mají Váhy jednoho důvěrného kamaráda nebo kamarádku, aby měli někoho, o koho se můžou opřít a na koho se můžou v přátelství spolehnout. Naučí se něco o zdravé stravě, aby měli vyvážený jídelníček, a na školních hřištích to bývají ony, kdo jsou rozhodčími. Jak vyrůstají, Váhy udržují rovnováhu ve vztazích i ve svých stravovacích návycích.

Jestliže máte Měsíc ve Vahách, nevyrovnanost je pro vás nepřijatelná. Proto, když potřebujete, obraťte se na Jofiela, pomůže vám najít si chvíle na důležitý odpočinek nebo vám připomene, jak moc je důležité správně se stravovat. Lidé s Měsícem ve Vahách potřebují vědět, že je s lidmi v jejich okolí zacházeno spravedlivě a důstojně. Měsíc ve Vahách vás obdařil velkým šarmem, kterého můžete využít, až budete pomáhat právě těm, ke kterým se ostatní nechovají zrovna nejlépe. Nesnesete sebemenší nesoulad. Rozzlobené lidi nelze jinak uklidnit, než že najdete společné řešení, kdy každý něco získá.

Pokud je Váha dlouhodobě nevyvážená, vyjeví se její stín, kdy se stává nerozhodnou osobností. Bude donekonečna zvažovat všechny možnosti a nedosáhne žádného výsledku. Naproti tomu vyvážená Váha je schopná se podívat na věci z mnoha úhlů pohledu. Jediný háček je v tom, že pak se z ní může stát člověk bez názoru, který si nedokáže stát za svým. Pokud cítíte, že jste přesně v téhle pozici, je čas promluvit si s andělem vaší Luny, archandělem Jofielem.

Merkur ve Vahách

Zde přichází spravedlivý okouzlující talentovaný řečník. Máte-li toto postavení Merkura, váš hlas zní druhým téměř jako líbezná hudba. A protože lidem se líbí, co slyší, když mluvíte, je pro vás snadné víc než pro kohokoliv jiného jít svou vlastní cestou. Váhy jsou znamením šarmu a Merkur je planetou komunikace. Když je dáme dohromady, dostaneme někoho, kdo je s to vyjadřovat se okouzlujícím způsobem. To se může projevovat tvořivostí, v profesní dráze, ale i doma v každodenním životě.

Další věc, kterou je třeba o Merkuru ve Vahách vědět, je, že Váhy jsou usmiřovatelé a vyjednávači nebes. Takže pokud se vám stává často, že se například ocitnete v prostředku hádky někoho jiného, ale jste to vy, kdo se snaží všechny usmířit, teď už víte proč. Toužíte po harmonii a někdy musíte ostatním pomoci, aby jí dosáhli. Mít Merkur ve Vahách ve chvílích, kdy musíte vyjednávat, je jako držet v ruce všechny trumfy. Jste diplomat a je téměř jisté, že máte vybrané způsoby! Kdybyste měli tendenci být nerozhodní, požádejte o pomoc Jofiela. Také buďte opatrní, abyste nelichotili lidem jen proto, abyste dostali to, co potřebujete. Manipulace není nikdy nic hezkého.

Archanděl Jofiel vám pomáhá začlenit do vašeho života krásu. Pokud máte pocit, že se vám nedaří v práci nebo že nevidíte v životě božskou krásu, mluvte s ním. Merkur ve Vahách je také výborné postavení, pokud pracujete v oblasti, která souvisí se zákonem. Pokud se trápíte, protože vidíte nějakou nespravedlnost, poproste archanděla Jofiela, aby stál při vás - může vám pomoci v jakémkoliv soudním sporu nebo při osobních neshodách.

Venuše ve Vahách

Víte, že dvě srdce jsou lepší než jedno. Ve světě, kdy víc a víc lidí hrdě vykřikuje, jak si stojí za svou svobodou a nechtějí mít žádného partnera, je jisté, že vy nejste jedním z nich, alespoň ne hluboko uvnitř vás samých.

Venuše je o lásce a Váhy jsou o vztazích. Dejte je dohromady, a bude tu klasický romantik, někdo, kdo miluje lásku. Jste úžasný partner/ka, když jste v páru, a když jste zrovna bez partnera/rky, plánujete, co od příštího vztahu očekáváte. Venuše ve Vahách vám navíc propůjčuje šarm, půvab a atraktivitu. Je příjemné osvěžující být ve vaší společnosti. Jste společensky založení a je vám dobře v partnerství jakéhokoliv druhu. Jste skvělým přítelem, protože vztah mezi dvěma lidmi je vám nejbližší. Venuše je planetou lásky, krásy a bohatství. Archanděl Jofiel je andělem krásy. Ano, váš život muže být plný krásy.

Existuje i nějaká nástraha v této vesmírné kombinaci Venuše a Vah, se kterou by vám mohl archanděl Jofiel pomoci? No, možná někdy bojujete s povrchností. Ať už jste oslněni bohatstvím někoho druhého nebo vy sami ukazujete ostatním svůj blahobyt, vzpomeňte si, že to, na čem opravdu záleží, je uvnitř. Navíc můžete být ze začátku vztahu nepřístupní nebo snadno měníte názor, jak vztah pokračuje. Požádejte proto Jofiela, aby vám pomohl s láskou, a dostanete, oč žádáte.

Po finanční stránce máte ve svém horoskopu slibné předpoklady k úplnému zabezpečení. Venuše ve Vahách? Pokud nic jiného, je přeplněná potenciálem dobře si vydělávat. Zní vám to jako nemožné?  Možná jen potřebujete opustit strach spojený s vyděláváním. Samozřejmě máte také na pomoc archanděla Jofiela. Požádejte ho, ať vám pomůže uvolnit v sobě luxus milující Váhu.

Mars ve Vahách

Děláte to, co děláte, s vnitřním přesvědčením a odhodláním přinést harmonii, mír a pohodlí sobě i ostatním. Mars je hybnou silou v našem horoskopu. Obyčejně je Mars velice samolibou planetou, avšak v líbezných Vahách byly jeho ostré hroty trochu uhlazeny.

Co vás pohání, je umění a krása a kreativita uměleckého vyjádřeni. Vytrvale se snažíte o rovnováhu a spravedlnost a podporujete všechno, co přináší do světa krásu. Veškeré neshody se snažíte vyřešit tak, aby se nemusel zvyšovat hlas a nebylo nutné projevovat hněv. Vskutku se nechcete s hněvem vůbec setkat, ani se svým vlastním, ani s žádným jiným. To je úžasné, pokud však nehromadíte vztek uvnitř do chvíle, kdy vybuchnete! Taktéž dokážete být strategičtí a umíte lidi přesvědčit.

Archanděl Jofiel vám může pomoci s jakýmkoliv problémem týkajícím se vzteku a hněvu. Pokud víte, že potřebujete mít větší sebevědomí a nebát se říci, co potřebujete nebo v co věříte, což bývá pro Mars ve Vahách často obtížné, mluvte s ním a žádejte ho o pomoc. Dostane se vám jí. Podobně jestli vám dělá problém rozhodování nebo máte obavy z nových začátků.

Mars je ovšem i planetou sexuálně založenou a ve Vahách můžete být opravdu skvělými milenci. Nicméně jste poháněni touhou být v čistém a krásném prostředí. Nedovolte, aby upjatost ničila váš sexuální život. Nechte přehnanou touhu po dokonalosti stranou a přivítejte krásné pocity, které láska přináší. Váš Mars ve Vahách ukazuje, že pokud budete chtít, můžete vydělávat slušné peníze. Mars představuje vnitřní sílu a Váhy milují prvotřídnost, takže vaše chuť vydělat si dobré peníze, abyste si prvotřídnost mohli dovolit, by měla být nasnadě. S potížemi s penězi se obracejte na Jofiela.

Ascendent ve Vahách

Jak skvostné, máte-li ascendent ve Vahách. Nejen že máte vůdčí planetu Vah Venuši ve svém ascendentu, určuje váš vzhled, ale také máte archanděla krásy ve stejném postavení. Tato vítězná kombinace by vám měla stačit, abyste si byli jisti krásou, jež vám byla dána do vínku.

Váš ascendent, vstupní dveře vašeho horoskopu, ukazuje masku, kterou si nasazujete před ostatními, i když to nejste vždycky úplně vy. Ať už je vaše sluneční znamení jakékoliv, váš ascendent ve Vahách působí, že vypadáte nebo se chováte jako Váhy. To je opravdové požehnání, neboť Váhy jsou zrozené k životu pro krásu. A vy jste oslňující. Váhy představují harmonii, krásu, diplomacii a schopnost pomáhat lidem nalézt mír. Na těchto kvalitách není vůbec nic povrchního. Cítíte-li ostych nechat zářit plně světlo vašeho šarmu a půvabu, vzpomeňte si, že každý má v sobě nějaký dar. Váš dar je schopnost vyvolávat v druhých nenucenost. Poproste archanděla Joliela, aby vám pomohl plně projevit dary, které vám byly při narození uděleny.

Zdroj: Andělská astrologie

« Archanděl Metatron - znamení PannaArchanděl Jeremiel - znamení Štír »