Barakiel 2

Strážný anděl měsíce února a znamení Ryb

Nabízím vám stříbrnou ochranu své láskyplné energie. Vaše inteligence a přemýšlivost jsou vlastnosti, které ostatní obdivují. Halím vás svou láskou, abych zaštítil vaši vnímavost, neboť cítíte s lidmi v jejich snažení o lepší život.

Tímto vzkazem vám nabízím láskyplnou ochranu, neboť vám na mnoha věcech záleží. Umíte se pro hodně věcí vášnivě nadchnout, včetně ochrany matky Země. Uvědomujete si, že Země trpí, a proto hledáte způsoby, jak ji pomoci napravovat škody způsobené člověkem. Vidím tuto péči a podporuji vaše dílo svými stříbrnými paprsky, které spojují silu s něžnou láskou. Provázím vás na vaší duchovní cestě tak, aby tato stránka vaší povahy sílila, pomáhám vám vypořádat se s karmickými problémy minulosti a soustředit se na budoucnost.

Někdy se kvůli vašemu hlubokému soucítění s ostatními živými bytostmi příliš staráte o osud tohoto světa, nebo ze sebe nemoudře vydáváte víc, než byste měli. Vyvolejte mě v takových chvílích, abych vás ochraňoval a pomáhal vám bezpečně rozvíjet psychické a intuitivní schopnosti. Jen díky nim můžete porozumět svému srdci a zjistit, které cíle či kteří lidé si zaslouží vaši pozornost. V těchto záležitostech budete potřebovat moudrý úsudek.

Vaše citlivost způsobuje, že často trpíte, ale právě ona - spolu s uměleckými schopnostmi, jež možná plně nevyužíváte - vám umožňuje komunikovat na tak hluboké úrovni s ostatními. Ať se tedy tyto latentní schopnosti projeví a s mou láskyplnou podporou vám pomohou konejšit druhé a být jim oporou v boji se životními traumaty. Buďte trpěliví! Díky těmto procesům se bude rozvíjet vaše intuice a spiritualita a v pravý čas spatříte nové dimenze vašeho života.

« Barakiel 1Camael »