Camael

Strážce úterý, Marsu a 5. nebe

Jsem božská spravedlnost a žlutá síla odvahy, která přináší vášeň: K tomu, v co věříte, k maximálnímu využití příležitostí, k samotnému životu. Má energie vás vede k osobní síle světla.

V úterý, což je den, jemuž vládnu, se zaměřte na posilování své energie a vyvolejte mě, abych vám pomohl uspět v osobních bojích. Má silná křídla vám dodají integritu a energii k tomu, abyste žili podle svých zásad a ve prospěch těch, které milujete. Pokud nemáte odvahu bránit vše, co je vám v životě drahé, tak můžete všechno ztratit. Stát pevně za spravedlivou věcí, které věříte, není snadné - takové záležitosti vyžadují odhodlání, vytrvalost a přesvědčení. Pokud je potřebujete právě v této chvíli, pak vás sila mé zlaté lásky náplni těmito vlastnostmi a pomůže vám dosáhnout cíle, protože spojeni lásky a energie vytváří zářivou silu, která z vás bude proudit. Ta pak zase bude inspirovat ostatní, aby jednali v zájmu spravedlnosti.

Také mohu spolu s vámi upevnit základy vašeho života, abyste byli silní a zajištěni, zvlášť pokud procházíte obdobím změn a nejistot, jež ve vás budí strach z budoucnosti. Ať má láskyplná energie nahradí tyto obavy rubínově rudými paprsky odvahy a sebejistoty! Díky mé lásce na nich můžete dále stavět, dodá totiž energii, jistotu a silu vašim kořenům a základní čakře. Pak budete nabiti láskou, která před vámi otevře pole netušených možností při hledáni cesty k lásce a světlu.

« Barakiel 2Cambiel »