Cambiel

Strážný anděl měsíce ledna a znamení Vodnáře

Přináším stříbrnou vodu života, tak jako nosič vody z mého hvězdného znamení, která plyne do vašeho srdce a podporuje vaše pocity v růstu a rozvoji. Naslouchejte vlastní intuici a jděte za stým srdcem!

Přicházím vám připomenout význam vašich ideálů, zásad a naději a pomoci vám při jejich uchováni - zvláště když prožíváte životní zkoušky. I když jste pozitivní a schopní, možná někdy potlačujete některé ze svých nejniternějších pocitů, abyste byli schopni fungovat v každodenním životě - ve světě rozhodnutí, logiky a činů. Za logiku a racionalitu zodpovídá váš zlatý aspekt, aspekt levé poloviny mozku. Nachází se ve vás však i druhé já - váš stříbrný aspekt, aspekt pravé poloviny mozku - které je snivé, méně praktické a citlivé. Oba aspekty musí být v rovnováze. Možná vás sám život přesvědčil, abyste ztratili ze zřetele význam tohoto faktu, anebo vás ovlivnily vztahy, které vám neprospívají. Ať už je důvod jakýkoli, věnujte se více svému stříbrnému aspektu a intuici. Má stříbrná měsíční energie a voda života proudí do vašeho srdce a pomáhá vám rozhodovat se srdcem i hlavou. Budete-li přikládat obojímu stejnou váhu, budete šťastnější vy i lidé, které máte rádi.

Až dosáhnete patřičné rovnováhy mezi oběma aspekty, váš pohled na svět bude ucelenější. Lépe pochopíte druhé i utrpení, kterým museli projít, a vaše mysl se zklidní, protože uspokojíte své vnitřní potřeby. Díky tomu pocítíte mír a štěstí, jež jste dosud nezakusili.

« CamaelCassiel »