Barakiel 1

Strážný anděl měsíce října a znamení Štíra

Jsem zlatá síla, která vám pomáhá hodnotit možnosti a rizika týkající se lidí, podnikání a různých situací, neboť vám přináším pozitivní energii a štěstí, jež posilují myšlení a pomáhají určit směr vedoucí k cíli, po němž toužíte.

Představte si svůj život jako karetní hru - je to samo štěstí, které vám určilo karty, nebo náhoda? Uvažujte nad štěstím ve svém životě - máte pocit, že máte štěstí? Pokud ano, jste člověk, jenž si uvědomuje, že štěstí je nepředvídatelné, ale umíte také vytušit příležitost, která je dílem náhody, a využít ji. Ti, již mají pocit, že jim štěstí přeje, ustavičně štěstí do svého života přivádějí, a naopak. Přilákejte tedy k sobě více štěstí tím, že se budete soustředit na pozitivní způsob myšlení a konáni spíše než na negativní myšlenky a postoje.

Ve světě je ale spousta věci podrobena i náhodě: Můžete jí pomoci tím, že se zamyslíte nad pravděpodobností, tj. zapamatujete si, které karty už padly, a vyhodnotíte možný výsledek hry. Jestliže rozumíte životu po způsobu karetní hry, můžete mě požádat, abych vám pomohl vnést do vašich předpovědí pozitivní zlatou energii. Tato energie vám pomůže zvážit rizika a výhody projektů, o nichž přemýšlíte. Pak se můžete v srdci zeptat, zda se do toho či onoho konkrétního podniku máte pustit. Věci nemusí být vždycky takové, jak se zdají, pokud se pokusíte uskutečnit některé životní cíle a tužby, může se vám dostat tvrdé životní lekce. Vyhledejte proto mou pomoc. Povedu vás k vašemu nejvyššímu dobru. Naslouchejte mé zlaté moudrosti a vstřebávejte ji, aby vás podpořila ve volbě, o niž uvažujete. Díky mé pomoci se můžete rozhodnout, zda se do věci pustíte, nebo ne, a zvolit alternativu, která pro vás bude nejprospěšnější.

« ArielBarakiel 2 »