Aratron

Strážný anděl přírodní magie

Mé mystérium můžete spatřit ve hvězdách noční oblohy a v jejich účincích na lidský život. Odhaluji svou sílu v kráse stříbrných kapek deště na pavoučí síti, na kůře stromů a v omamném rytmickém zvuku dopadajících krůpějí.

Stvořitel mi svěřil péči o zázraky staré moudrosti, známé už od pradávných časů díky svému praktickému využiti a léčivým účinkům. Podporuji vás při využíváni mé přírodní medicíny k pozitivním změnám ve vašem životě. Zázrak přírody vás obklopuje vždy, přestože se vám někdy ztrácí kvůli každodennímu stresu a shonu. Je na čase dovolit mé konejšivé stříbrné energii vplynout do vašeho těla, kde pomůže navodit něžnou relaxaci.

Vědecké objevy vaší doby přinesly veliký vývoj léčitelství, ale to neznamená negaci všech starých technik, které se nyní začínají znovu uplatňovat. Pomoci své intuice se poučte o mých mystériích a využívejte mou magii - vždy ale s láskyplným záměrem - abyste pomohli sobě a lidem ve svém okolí.

Zkoumejte prastaré znalosti medicíny a šamanských tradic, znalosti, které se předávaly po staletí z generace na generaci, a nalézejte způsoby, jak využit této moudrosti ve vlastním životě. Teď je pravá chvíle vyhledat, co z dávného světa šamanů potřebujete, a doplnit tyto prastaré léky a byliny současnou nabídkou přírodních léků. Tato kombinace může být ve vašem životě důležitá! Pokud jsem oslovil intuici sídlící ve vašem srdci, vzývejte mě - umožníte tím postupnou shodu a soulad. Povedu vás krok za krokem potřebným směrem, neboť příroda se snaží zapříst do vaší budoucnosti tuto zvláštní stříbrnou nit magie.

« AradAriel »