Zdravá výživa

Archanděl Svatý Rafael

Archanděl Rafael je v andělské říši nejvyšším léčitelem. Díky tomu vidí, že je nutné, abyste změnili své stravovací návyky a začali se zdravou výživou. Je

pravděpodobné, že k vám toto znamení přišlo již dříve prostřednictvím vaší intuice, myšlenek či pocitů.

Archanděl Rafael vás vybízí, abyste jedli více čerstvé stravy produkované v ekologickém zemědělství, pili více vody a vyhýbali se stravě i nápojům s chemickými konzervačními prostředky, barvivy a příchutěmi. Odměnou vám bude více energie, která vám dovolí prožívat vaše dny naplno a efektivněji se věnovat svým snům, touhám, rodině, zdraví a životnímu úkolu.

Rafael je Archandělem, což znamená, že je nadřízeným vašich Strážných Andělů. Jeho jméno, Rafael znamená ,,Ten, který léčí“ a je zmiňován v Knize Tobitově, ve Starém zákoně katolické a anglikánské Bible. V tomto příběhu vyléčil Rafael Tobita /muže morálního a dobrého srdce/ ze slepoty, a pomohl jeho synovi Tobiášovi najít ženu, s níž se oženil a která mu byla skvělou manželkou. Tento Svatý pomáhá všem nemocným a zdravotníkům. Pomáhá nám také udržovat zdraví cestou zdravého životního stylu.

« Zázrak Znamení shůry »