Vzkazy andílků od Magdy

Astrologická předpověď na rok 2015

Rok 2015 nese velmi odlišnou energii v porovnání s "normou" minulých tří let. Kvadratura Uranu a Pluta, kterou mnozí z nás neustále pociťovali a která začala v roce 2012, se v roce 2015 chýlí ke konci. Života mnoha lidí byly převráceny vzhůru nohama, perspektivy se navždy povznesly, okolnosti se přetvořily až za hranice vědomí.

Astrologická předpověď pro leden 2015

Energie v průběhu ledna podporuje náš velmi potřebný mentální úklid. Současně nám spojení mezi Uranem a Severním Uzlem připomíná, že někdy právě ty nejbližší věci je třeba vyřadit, a že úklid je třeba udělat jak vnitřní, tak i vnější. Není dobré zaměřit se pouze na věci, pro které jsme nikdy nenašli to pravé místo.

Netrapte se za své omyly

"Je nesmyslné litovat toho, že jste něco nevěděli dříve a neudělali některé věci jinak. Kdybyste měli současné uvědomění i v minulosti, jistě byste to jinak udělali. Ale protože jste ho neměli, pak jste jednoduše nemohli vědět, kam vaše volba povede. Jednali jste tak, jak jste to vnímali jako nejlepší na základě vašich tehdejších dojmů.

Vzdejte se zbytečných problémů

"Jedním z důvodů, proč se často cítíte unavení a vyčerpaní, je nedostatek péče, kterou byste si potřebovali věnovat. Zanedbáváte-li své duševní či fyzické potřeby v jakémkoli ohledu, vaše duše i tělo na sebe budou silně upozorňovat a volat o vaši péči. Avšak i v případech, kdy se o sebe dobře staráte, se můžete cítit nenaplnění a nespokojení, protože jste tuto péči skutečně NEVNÍMALI.

Podzimní poselství stromů 2014

Podzim coby symbol barvitých proměn vnáší do vašeho života mnohá překvapení. Stejně jako se odkrývají holé větve stromů, když z nich opadává listí, i vy se můžete cítit „obnažení“ a zranitelní, zatímco se z vás odlupují staré vrstvy energií a z vašeho života se vytrácejí některé věci, které původně zakrývaly další skutečnosti uložené hlouběji pod povrchem.

7 poznání o vaší osobní síle

Mnozí z nás pohlížejí na moc a sílu jako na prostředek či zbraň, ale ve skutečnosti je moc stavem bytí, způsobem náhledu na věci, způsobem, kterým se stavíme sami k sobě ve světě, který pak podle toho určuje naše zážitky. Vnější svět může pouze odpovídat na způsob, kterým k sobě přistupujeme uvnitř. Pokud vystupujeme jako slabí, zlomení, zmatení nebo omámení, pak nám svět bude právě takto odpovídat.

Udržujte si zdravé hranice

"Jako laskaví a milující lidé máte svá srdce otevřená dokořán. Šíříte lásku, kudy chodíte, už tím, že jste ochotni druhé plně milovat. Rádi bychom vás nyní jemně navedli k tomu, abyste si v rámci svých vztahů s lidmi vymezili určité zdravé hranice, a to v souladu s vašimi skutečnými potřebami a přáními. Ne vždy se vám totiž dostává stejné ohleduplnosti nazpět.

Léčení odpuštěním

Odkud se bere energie?

Všejednota = Bůh = Energie.

To znamená, že energie k nám přichází z Všejednoty, od Boha. Dostává se nám jí právem zrození. Nejvnímavější jsme ve spánku, protože tehdy je naše duše čistá. Na nás samotných záleží, jak s touto energií naložíme - rozmnožíme ji, nebo zničíme?

Nemrhejte svým časem kvůli strachu z budoucnosti

"Budete-li se místo prožívání přítomného okamžiku neustále strachovat o budoucnost, promrháte svůj život strachem z budoucnosti. Ať se vám v přítomnosti nabízí cokoli a ať se vám dostává čehokoli, nikdy z toho nebudete mít radost ani užitek, když se budete soustřeďovat jen na budoucnost a možná budoucí zklamání.

Nezasahujte Nebesům do díla

"Je-li vaše situace natolik zamotaná, že každý další pokus o její vyřešení ji zamotá ještě víc, je to pro vás jasné znamení, že se má tato situace vyřešit svým vlastním způsobem, aniž byste do ní zasahovali. Týká se to především těch oblastí, na kterých vám nejvíce záleží a o které máte největší strach.
Zobrazit: 11-20 z celkem 58
začátek | « předchozí | následující » | konec