Vzdálit se

Anděl Strážný

Vzkaz této karty je jednoznačný a zaznívá důrazně. Je třeba, abyste si co nejdříve dopřáli volno a klid. Vaši Andělé na vás naléhají, abyste se na nějakou dobu stáhli do ticha a ústraní, neboť si potřebujete odpočinout a dopřát svému tělu i mysli regeneraci. Čas stranou všeho toho shonu vás neuvěřitelně osvěží a dobije vám baterie. Pochopíte spoustu věcí, naleznete odpovědi, které hledáte. A bude vám jasněji, kterým směrem se vydat a který krok byste měli učinit jako příští.

Odevzdejte své přání k takovému stažení se ze scény hektického života svým Andělům a oni už zařídí potřebné detaily. Zajistí, abyste měli nejen čas, ale i peníze a podporu vašich blízkých. Bude to pro vás úžasný zážitek. Důvěřujte tomu, že místo, kam vás vaši Andělé pošlou, bude tím nejideálnějším na Zemi.

Jedná se o požehnání pro vás i vaše blízké, protože budete šťastnější a upevní se díky tomu i vaše zdraví. A nebojte se, že by takto se o sebe postarat bylo sobecké. Jedná se naopak o investici do vaší tělesné a duševní pohody, a tím pádem o dar vaší rodině. Proto vše potřebné zařiďte co nejrychleji.

« Vzácný nález Zastav se »