Rutil

Rutil/Rutile

Barva: Narudle oranžovo-hnědá

Vzhled: Kovově krystalický, často jsou v něm obsaženy drobné jehličky

Vlastnosti: Rutil dodává éterickou vibraci každému kameni, ve kterém je obsažený, svým naladěním na božství podporuje cestování mimo tělo a kontakty s anděly. Při zrychlení duchovního růstu se však nijak překotně neprojevuje - jen jde okamžitě k jádru problému a trvá na tom, že jej musíte začít řešit.

Z duchovního hlediska rutil zlepšuje intuici, označuje možné nástrahy na cestě dřív, než je objevíte sami, a zdůrazňuje, jaké bude nejproduktivnější rozhodnutí. Často bývá obsažený v křemenu (andělské vlasy) a soustřeďuje vyšší vibrace do světelného těla.

Ve sféře duševní rutil léčí psychosomatickou nemoc a jde rovnou ke kořeni problému. Ukazuje na karmické příčiny chronických onemocnění a přetváří program buněčné paměti. Při umístění na sakrální čakru nebo dantien řeší rutil sexuální potíže, jejichž příčina tkví v minulém životě, přenáší tyto příčiny do vědomí pro jejich přeformulování a uvolnění. (Práce pod vedením zkušeného terapeuta tento proces podporuje.)

V emocionální sféře rutil stabilizuje vztahy všeho druhu tím, že nastoluje věrnost a uzemňuje spojení vyšší čakry.

Celosvětově rutil působí na stabilitu zemské sítě, obnovuje její buněčnou paměť. Rozesílá energii po meridiánech Země. Rovněž silně aktivuje zemskou část kosmické kotvy udržuje vás v rovině mezi zemským jádrem a galaktickým středem. Umožňuje vám uzemnit staženou vysokovibrační energií, poslat ji do země. Pokud je tento kámen obsažen v křemenu, také otevírá galaktickou část kosmické kotvy. Rutil je účinný čisticí krystal, chrání a očišťuje biomagnetické pouzdro a uvádí je do rovnováhy s fyzickým tělem.

Léčivé účinky: Podporuje laktaci, buněčnou paměť, elasticitu cév, regeneraci buněk, prospívá při bronchitidě, předčasné ejakulaci, impotenci, frigiditě a neschopnosti dosáhnout orgasmu.

Umístění: Držte v ruce. Pro léčbu sexuálních potíží položte na šířku dlaně pod pupek a na zemskou čakru k aktivaci kosmické kotvy.

« ZirkonPetalit »