Rituály - novoluní a úplněk ve znamení Býka

Jako Býk se označují samci skotu domácího i všech divokých turů. Označení se však používá i pro samce jiných druhů mohutných zvířat - např. antilop, slonů, nebo dokonce velkých kytovců. Vykastrovanému býku se říká vůl, samici kráva, mláděti tele. Skot je nejužitečnější domácí zvíře, bez něhož bychom si jen těžko představili náš stůl. Maso, mléko a výrobky z něj - máslo, smetana, tvaroh, sýr - to všechno nám dává tvor, který by si zasloužil naši úctu. Místo toho se kráva stala symbolem hlouposti a hrubou nadávkou, stejně jako vůl.

Lidé narozeni v býku mají vysoký zátylek a krátký krk, takže se zdají zavalití, jejich chůze je pomalá a odměřená. Bývají klidní, trpěliví a nenároční, drží se houževnatě věcí, na které jsou zvyklí. Ačkoliv jsou dlouho odměření a klidní, dokážou se velmi rozčílit. Výbuchy hněvu jsou pak neobyčejně prudké a je téměř nemožné je zastavit. Rozrušíte-li takové lidi, neodporujte jim a snažte se jim vyhnout a neprovokovat je k případným nebezpečným činům.

Při charakteristice znamení vycházeli lidé z toho, že domácí býci a potažmo i všichni samci divoce žijících turovitých savců jsou mohutní, při pomalé chůzi působí majestátním dojmem. Býci asijského divokého tura - gaura - připomínají vizáží kulturisty. Přes svou velikost bývají domácí býci poměrně ovladatelní. Ovšem někdy trpělivost zvířete přeteče a pak vzplanutí býčí agresivity může skončit poraněním i smrtí člověka. Ostatně pojem rozzuřený býk hovoří sám za sebe. Na prudké povaze býků pronásledujících provokujícího soka je koneckonců založena pro nás poněkud surová zábava některých románských národů - korida.

Energie znamení Býka je jednou měsíčně na dva až tři dny aktivována procházejícím Měsícem. Živlem Býka je země, zde znamená stabilitu, která je spojena s citem pro krásu planety Venuše. Je to znamení rozvážné a praktické, se vztahem k bohatství a kráse umění. Období Měsíce v Býku je charakteristické hledáním klidu a potěšení. Probouzí se smyslnost a touha po luxusu. Klíčové slovo je „stabilita", klíčová myšlenka „mám, hromadím"

Býk ovlivňuje krk, mandle, čich, chuť, týl a ramena. Uděláte-li během těchto dnů pro tyto části těla něco prospěšného, působí to dvojnásob dobře.

Novoluní a úplněk
Měsíc se během roku dostává při novoluní a úplňku do každého znamení zvěrokruhu. Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu. Je to okamžik pro nové příležitosti. Plánujte svou budoucnost, rozlučte se s minulostí. Pokud máte své plány, můžete počítat s jejich podporou. Abyste dosáhli úspěchu, vše si důkladně připravte a naplánujte. Při novoluní stojí Měsíc a Slunce ve stejném znamení zvěrokruhu, kdo se v tomto znamení narodil, měl by se v tento den věnovat především sám sobě.

Novoluní v Býku připomíná, že co je nyní naplánováno a začne se realizovat, bude mít dlouhé trvání. Úplněk v Býku vyvolává touhu nechat se hýčkat a užívat si života všemi smysly.

Než přistoupíme k rituálu ve znamení Býka, měli bychom mít zvládnuté jeho energie. V našem životě musíme projít energií všech znamení zvířetníku. Ty energie, které sami nemáme, bychom se měli naučit. 

ENERGIE BÝKA

Než se podíváme, jaké rituály jsou vhodné pod vlivem energie Býka, musíme si tyto energie popsat. Potřebujeme v našem životě zvládnout energie všech dvanácti zvířetníkových znamení. Narodili jste se a dostali jste mnoho schopností do vínku. To, co jste ale nedostali, byste se měli pokusit naučit. Když se naučíte využívat všechny energie, stanete se mistry. Být mistrem svého života, je báječné.

Stabilita, vlastnění
Je potřeba si uvědomit, že se lépe žije a dýchá, když má člověk nad hlavou svou vlastní střechu. Svou půdu. Své místo, kde může zapustit kořeny. Když má pravidelný příjem a zajištěný přísun financi.Ten kdo má zpracované energie Býka, by měl zvládnout tuto životní pozici. Je jedno, jestli jde o to vlastnit půdu, dům či byt. Je důležité, být si jistý sám sebou a svými schopnostmi. Těmto lidem  se lépe dýchá, když mají něco naspořeno a chodí jim pravidelně mzda. Lidé, u kterých převládá energie Býka, jsou raději zaměstnanci než podnikateli. Když už se rozhodnou, že budou podnikat, musí jít o velmi jistou věc. Těmto energiím vládne země, půda, kameny, dřevo. Přírodní prvky. Vždy když bude probíhat novoluní, nebo úplněk ve znamení Býka, uvědomte si, jestli máte tato témata dobře zpracována. A když ne, tak si vždy udělejte nějaký rituál.

Dobré majetkové poměry
Je důležité žít ve stabilizovaném prostředí a v dobrých majetkových poměrech. Když je úplněk, nebo novoluní ve znamení Býka, člověk si musí uvědomit, co jsou to pravé hodnoty. Vše se ale na majetek přepočítávat nedá. A co je to vlastně bohatství? Co to jsou ty pravé životní hodnoty? Pro toho, kdo je nemocen, je největší hodnotou zdraví. Ten, kdo je nevzdělaný, potřebuje vzdělání, aby měl větší sebehodnotu pro sebe a pro své okolí. Ten, kdo je sám, považuje za největší hodnotu rodinu, vztah a lásku. Kdo nemá kde bydlet, pro toho je největší hodnota bydlení. Pod vlivem těchto býčích energií, je vždy důležité uvědomit si, co jsou to ty pravé hodnoty. A jak jste na tom právě vy? Co je pro vás ta pravá hodnota? A máte ji, nebo po ní toužíte? Každý úplněk a každé novoluní v Býku je čas si sednout a popřemýšlet o této životní oblasti. Sedněte si a napište si na kousek papíru, po jakých hodnotách toužíte a jestli je máte. Když ne, tak se nic neděje. Když bude úplněk anebo novoluní ve znamení Býka můžete na nich začít pracovat.

Vztah k přírodním prvkům
Příroda nás obklopuje během celého života. Právě příroda nám ukazuje, co to je bohatství a jak člověk má hospodařit se vším, co mu je dáno. Ukazuje nám, že nejdříve je nutno obdělat půdu a připravit ji. Potom zasadit semínko. Starat se o něj a až vyroste rostlinka, a promění se v plod, je potřeba jej využít a zpracovat. Sníst jen to, co člověk skutečně potřebuje a zbytek uchovat na horší časy. Všichni u koho jsou silně zastoupené energie Býka, potřebuji pro svůj život půdu, nebo alespoň zahradu. Kousek země, kousek místa na zemi, které mohou tito lidé vlastnit. Navíc jsou jim blízké přírodní prvky. Kameny, dřevo. Veškeré rituály, které jsou dělány pod vlivem těchto dnů, by se měly týkat výše uvedených témat.  Musíme ve svém životě zvládnout témata všech znamení, jen tak budeme naplno v pohodě a ovládat umění života.

Zklidnění energií
Energie Býka charakterizují skryté vnitřní pocity a strach z neznámého.Ten, kdo nemá v životě zpracovanou energii Býka, ten má strach ze změn, a snaží se žít pouze v zajetých kolejích nebo se přetrvávat v oblastech, které dobře zná.
Život je změna a chce po nás, abychom udělali zásadní kroky. Hlavně tehdy, když se zdržujeme v životní pozici, ve které nejsme spokojeni, nebo když žijeme v blízkosti lidí, kteří jsou negativní a přinášejí nám potíže. Lidé, kteří mají mnoho energie Býka, mají tendence k častému rozčilování, k výbuchům vzteku. Pokud u těchto lidí pozorujeme časté výbuchy, nebo ze rvou, je to volání o pomoc a lásce a tehdy je potřeba obrátit se k rituálům a začít každý měsíc pracovat na tom, co člověka štve a trápí.

Zdraví pod vlivem energií Býka
Ten, kdo nemá zpracovány energie Býka, pozná to na svém zdraví. V měsíci, kdy proběhne úplněk, či novoluní ve znamení Býka můžeme pocítit v životě, ve vztazích, ale i v domácnosti potřebu zlikvidovat věci, které nejsou praktické. Měli bychom se soustředit na tyto oblasti: čelist, krk, chrup, uši, hrtan, mluvidla, šíje, štítná žláza. Vyhýbejte se průvanu a chladu. Nenamáhat hlasivky a něco pro ne udělat. V těchto dnech také přemýšlíte o svých jistotách, o vytvoření pevné materiální základny. Myšlenky jsou většinou uvážlivější a mohly by se věnovat hmotným potřebám. Pokud si v těchto dnech budete dělat rituály na zdravotní stav, měli byste zahrnout tyto oblasti. A jestliže máte problémy v některé z těchto oblastí, pak nemáte dostatečně zpracovány energie Býka a je čas to napravit.

Je úplně jedno, jaké jste znamení, máte v sobě něco z každého znamení zvěrokruhu. Některé energie zpracovány máte a jiné ještě ne. Proto je důležité každý měsíc pracovat s postavením měsíce. Úplňky a novoluní v daném měsíci, vám prstem ukazují na životní oblasti, na které se máte zaměřit.

Jaké rituály jsou vhodné v období, kdy probíhá novoluní či úplněk ve znamení Býka?

Býk

Základní energie: Stabilita, vyrovnanost, sympatie, odpovědnost, úspory, umělecké schopnosti, starostlivost, harmonie.  

Barva: Červenooranžová

Základní živel: Země

Doporučené čarodějnické praktiky při novoluní: Rituály a zaříkávání na podporu prosperity, peněžních úspor, udržení si něčeho, co již máte, vytvoření a udržení domácí harmonie a pohody, investování času a peněz do projektu, dlouhodobé plány a cíle, zaříkávání lidí které milujeme, dlouhodobou léčbu, meditace.   

Vyhněte se: Ztrátě dobré příležitosti.

Pozor na: Vlastní tvrdohlavost.

Úplněk v Býku - Slunce ve Štíru

Základní lunární živel: Země

Základní solární živel: Voda

Doporučené rituály při úplňku: Zajištění úspěchu jakékoli investice /časové, peněžní, energické/. Nalezení klidu, vyrovnanosti a také originálních způsobů, jak ušetřit peníze.

Rituál jak si zvýšit vzdělání /přinese vám finance/ 

Tento rituál můžete provádět venku v přírodě nebo doma ve svém oblíbeném magickém koutku. Zapalte si zelenou svíčku, obklopte se zelenou barvou. Vhodné jsou zelené kameny. Připravte si nějakou rostlinu. U rostlin je zelená barva samozřejmostí. Pusťte si příjemnou hudbu, která bude lahodit vašemu uchu. Začněte tím, že si uvědomíte, co pro vás znamená slovo hojnost. Co potřebujete ve svém životě k tomu, abyste se cítili bohatí? Jsou to peníze, vzdělání, láska? Je to nový dům, nová auto? Určitě se shodneme, že potřebujete vše z těchto věcí, ale musíte si určit prioritu. Vezměte si papír a tužku a napište si, co byste chtěli získat. Tento rituál bude o jednom z největších majetků a to je vzdělání. Určitě mnoho z vás prožilo už stejný pocit jako já. Když se v něčem začnete vzdělávat, tak zjistíte, že čím toho víte více, tím se zdá že toho víte méně. Nikdo se tohoto pocitu nemusí lekat, je to správný pocit. Protože vás vede k touze po dalších vědomostech. Ten, kdo si myslí, že všechno ví a že je nejmoudřejší, ten se velmi mýlí. Nepřesvědčujte ho. Každý, kdo se přestane učit, začne být „zastaralý" svými názory. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. Je nejlepší v životě zůstat mladý. Zkuste si vytyčit, v jakém směru se chcete posunout. Vzdělání má přímou úměrnost na to, jak člověk umí vydělat penízky a jak se umí prosadit. A rituál začíná. Hraje hudba. Zavřete si oči a představte si sami sebe, jak jdete po ulici a jak vás všichni oslovují. Jak se na vás lidé usmívají a jak si vás váží. Představte si sami sebe, jak jim pomáháte a jdete stále dál.
Najednou uvidíte krásnou zelenou louku a na ní strom. Je jen na vás jaký druh stromu si představíte. Ale vnímejte, o jaký druh jde. Potom se podívejte do nějaké knihy, co znamená a jaké má vlastnosti. Jdete k tomu stromu. Vnímejte ve svých představách, jak bosou nohou našlapujete do krásné zelené travičky. Když dojdete ke stromu, obejměte ho a řekněte mu své přání. Vnímejte energii stromu a neustále opakujte své přání. Kdo chce udělat zkoušky, nechť pošle zprávu do nebe, že potřebuje udělat zkoušku. Kdo se chce zúčastnit nějakého kurzu, ať zavolá svou touhu do nebe. Ten, kdo by se chtěl v něčem vzdělávat a neví, jak začít, nechť to zavolá do nebe. Brzy dostanete informaci, která pomůže. Učit se znamená objevovat to, co už víte. Konat znamená demonstrovat to, co jste se naučili. Učit druhé, znamená připomínat jim, že vědí to, co vy. Ale je třeba si uvědomit, že všichni jste zároveň žáci a také učitelé. Když předáte stromu moudrosti svou představu, sedněte si do zelené trávy a opřete se o jeho kmen. Vnímejte nádhernou meditační hudbu a vizualizujte si svá přání. Můžete stejná rituál udělat na peníze, na získání auta, prostě na něco, co chcete vlastnit a co chcete mít. Když cítíte, že potřebujete meditaci ukončit, představte si sami sebe, jak vstáváte. Poděkujte stromu vedení. A vracejte se zpět šťavnatou zelenou travou. Když se vrátíte v myšlenkách zpět do pokoje, ve kterém provádíte rituál, otevřete oči. Své přání si napište na papír a vložte do misky z nehořlavého materiálu. Papír zapalte a dívejte se, jak hoří. Podle plamenu poznáte, zda se vám přání splní. A nezapomeňte říkat:

"Ohýnku, ohni, splň mi mé přání a odstraň ze života mého vše, co splnění mého přání brání."

Tím jste dali přečíst své přáni ohni. Popel jdete zakopat pod nějaký skutečný strom a od té doby se přání začíná plnit. Ke stromu choďte, pokud můžete pravidelně a předávejte energie svého přání. Doufám, že se vám podaří přivolat si svou hojnost.

Rituál na spokojené bydlení

V novoluní či v úplňku v Býku je vhodné si udělat rituál na finance, půdu a hmotu.
Toužíte po novém dome, chcete si koupit zahradu? Potřebujete mít vetší stabilitu, nebo se někde usadit a zapustit kořeny? Tak se obraťte v tomto novoluní na své podvědomí, které vám pomůže splnit si svůj sen. Budeme pracovat s novým domem. Jak si přivolat nové místo pro svůj život. Protože budeme pracovat se zemským živlem, je třeba se obklopit zelenou barvou. Zelená svíčka, zelený ubrus, nebo papír, nebo fix. Pusťte si svou meditační hudbu. Nezapomeňte, že na každý druh rituálu by jste měli mít jinou skladbu. Zavřete oči a představujte si sami sebe, jak přijíždíte ke svému vysněnému cíli. Vystupujete s auta, berete si zavazadla a z domu vychází váš partner. Vítá vás doma a vy se těešíte jako malé dítě. Vejdete do svého vysněného domu, kdo chce jen nový byt, představujte si ho. Svým vnitřním zrakem ho celý projděte. Představte si, jak byste chtěli mít zařízenou kuchyň. Kolik potřebujete pokojů. Nezapomeňte na svůj pokoj či pracovnu. Jakmile si projdete vnitřním zrakem celý svůj dům, či byt, obraťte svou pozornost na partnera. Kdo chce, tak si může představit děti. Vytvořte si celý film. Představte si, jak sedáte ke stolu, partner vám udělá kávičku či čajík, pochválíte ho za to. Potom se projdete znova v myšlenkách po celém domě či bytě. Představte si tam věci, po kterých toužíte a lidi po kterých toužíte. Uvědomte, si jak jste spokojeni, šťastni a v bezpečí, prociťte si to a poděkujte. Svými myšlenkami dáváte informaci silám, které jsou připraveny začít pracovat na splnění vašeho přání. Neustále si opakujte magickou formulku:

„Můj sen se stává skutečností.
Můj domov naplněn je hojnosti a láskou.
Má představa se plní každý den.
V jedno mi splývá skutečnost a sen.
Právě teď prožívám harmonii.
Toto je prostředí, ve kterém žiji. Děkuji."

Procházejte se svým domem či bytem, jak dlouho budete chtít. Prožijte si ve svých představách třeba průběh celého dne. Až se vám bude chtít, vraťte se zpět do reality. Nezapomeňte u každého rituálu říci, že chcete své přání splnit pouze tehdy, je-li to v souladu s božím plánem.
Protože se říká.„Pozor na splnění nevhodných přání." Napište si na papír svá přání, po čem toužíte. Protože co je psáno, to je dáno. Hodně štěstí při plnění vašich snů.

Rituál na prodej domu či bytu

V době kdy probíhá novoluní, nebo úplněk ve znamení Býka, je vhodné si udělat rituály na peníze, nebo rituál na rychlejší prodej domu nebo pozemku. Na ukončení nějakého majetkového sporu. Kdo naopak chce kupovat, může si udělat rituál na investovaní. Tento rituál je konkrétně na prodej nemovitosti, protože právě v tomto období si lidé stěžují, že nemohou svou nemovitost prodat. Je třeba si připomenout, ze základem každého rituálu je práce s podvědomím. Pusťte si relaxační hudbu, zavřete si oči a uvolněte se.
Představte si sami sebe, jak stojíte před dveřmi bytu či domu, který chcete prodat. Najednou vidíte člověka, který k vám přichází a nese kufřík. Usmívá se na vás a vy na něj. Otevírá kufřík a v něm je smlouva a naskládané peníze, přesně tolik kolik potřebujete.
Voláte svému právníkovi, ten přijíždí a vy podepisujete kupní smlouvu. Potom si přeberete kufřík s penězi a jedete s ním do banky. Vložíte peníze na svůj účet a oddechnete si. Prodej je dokončen a vám je krásně a lehce. Prociťte si naplno ten pocit, jak z vás padá veškerá tíha a starosti. Poděkujte tam nahoru a řeknete si magickou formulku:

„Prodala jsem byt, co vše můžu chtít. Andělům za to děkuji. Pokoru navždy slibuji. Pomohu v nouzi potřebným. Je to má povinnost, to já vím. Děkuji za to, že je vše v pořádku."

Jakmile se prodej povede, nezapomeňte dodržet svůj slib a věnovat něco potřebným, charitě, vzpomeňte si, že jsou lidé, kteří pomoc opravdu potřebují. V tyto dny pod vlivem Býka byste měli někomu něco darovat. Tam kde je příjem, tam má být také výdej. Dávejte vždy s láskou. Jestli máte přání, týkající se domu, pozemku, nebo bydlení, všechno, co má něco společného s půdou, zemí, stabilitou, pusťte si hudbu, zavřete oči, představte si svým vnitřním zrakem, po čem toužíte. A neustale si opakujte:

"Tak jest, tak se stane. Děkuji ti za to, pane."

Tento rituál nedělejte prosím vás hromadně. Výjimkou je jestli budete dělat s lidmi, kteří mají stejné touhy jako vy. Nezapomeňte, že když pracujete na svých plánech v prostředí, kde žád každý něco jiného, když neumíte opravdu silně udržet své otevřené energie pod kontrolou, můžete nasávat potřeby, nebo energetické touhy svého okolí. V těchto dnech můžete někomu pomoci. Je třeba vědět, ze nejvíce pomůžete tomu druhému tehdy, když ho naučíte, aby si pomohl sám. Pokud máte kolem sebe někoho, kdo vaší pomoc potřebuje, vzpomeňte si na něj a něco mu věnujte. Samozřejmě každý podle svých možností.

Rituál na hojnost v domě a na bohatou úrodu

V novoluní či v úplňku ve znamení Býka, je čas na to, pracovat se vším, co je o hmotě a penězích. Bojujete-li o zvýšení platu, je toto vhodné období. Rozhodně byste si měli udělat chvilku pro sebe a pro své blízké a probrat si, jestli máte ve všech oblastech svého života stabilitu. Tam kde ucítíte svou slabinu, myslí se tím finanční slabina, na tu oblast byste měli obrátit svou pozornost. Toužíte-li si koupit byt, či dům, udělejte si rituál na tuto situaci. Pokud už bydlíte, tak si udělejte rituál na to, aby se vám dobře dařilo ve vašem domě, na vaší půdě a pozemku. Abyste měli dostatek jídla a pití a abyste měli hojnost a stabilitu. Pracujte se zelenou barvou. Zelená svíčka, kdo má zelený ubrus, i vaše oblečení by mohlo být zelené. Jestliže nemáte k dispozici zelenou barvu, nic se neděje, vždy můžete použít bílou. Pusťte si hudbu a zavřete si oči. Nyní si začněte představovat to, po čem toužíte. Pokud si toužíte koupit dům nebo byt, představte si ho do těch největších detailů. Kdo si chce koupit půdu, měl by postupovat stejně. pokud už svůj dům máte, představujte si hojnost v domě. A co je to hojnost? Máte zavřené oči a postupně procházejte svým domem, či bytem. První vaše kroky by měli vést k vodě. Představte si, jak z vašeho kohoutku, nebo studny teče čistá, pramenitá voda. Je čistá, je zdravá, je modrá. Je to životodárná tekutina. Vezměte pohár a napijte se. Poděkujte za čistou vodu. Poděkujte bohu, andělům, energiím, prostě tomu, na co věříte. Vaše myšlenky jsou upřeny na to, ze vždy budete mít dostatek vody. Potom přejděte k lednici. Otevřete lednici a dívejte se, jak je přeplněná. Jestli si umíte představit konkrétní jídlo, zeleninu, ovoce, bude to jen dobře. Kochejte se pohledem na plnou lednici a poděkujte za to, že máte vždy a za každých okolností dostatek jídla. Kdo ma půdu, představte si, jak rodí. Jak sklízíte úrodu z polí a stromů. Potom si projděte svým vnitřním zrakem celý dům a poděkujte za pohodlí a za všechny spotřebiče, které máte, za to že jsou funkční . U každé věci se na chvíli zastavte a poděkujte za ní. Přestaňte brát věci, které vlastníte jako samozřejmost a začněte si vážit každé skříňky, každého kousku oblečení. Zastavte se u postele a poděkujte za hojnost spánku. Potom svou pozornost obraťte k lidem, kteří tvoří vaší rodinu, a poděkujte za každou bytost, která pro vás něco znamená. Najednou si uvědomíte, jak velký majetek vás obklopuje. Začnete si ho více všímat a vážit. Poděkujte. A poproste za lidi, kteří nežijí v takové hojnosti jako vy. Kteří jsou bez domova. V tyto dny byste měli něco věnovat na charitu. Nebo někomu přilepšit. Když dáte, budete obdarovaní. Slibte si, že si budete častěji uvědomovat svou hojnost. Poděkujete například za to, že vám teče čistá voda z kohoutku? Že si můžete dopřát teplou sprchu nebo osvěžující koupel? Právě v tomto novoluní si uvědomte, že to co máte, není tak samozřejmé a že ty pravé hodnoty jsou ty, které často přehlížíte a berete jako samozřejmost. V tomto novoluní si opakujte magickou formulku:

„Děkuji za zázrak, za všechno co mám.
S pokorou všemu, úctu já vzdám.
Děkuji za jídlo, děkuji za pití.
Děkuji za krásné, za lidské soužití.
Děkuji za to, co mohu prožít.
Děkuji za to, že mám kde hlavu složit.
Děkuji za domov.
Děkuji"

Rituál magická koupel - jak si udržet peníze

Tento rituál si můžete opakovat často. Pořiďte si magickou misku a dejte si do ní mince. Na tyto mince nebudete sahat a utrácet je. Budou vám sloužit jen a jen k tomu, abyste si do života přivolávali finance. Tento rituál je velmi příjemný, protože se dělá během koupele. Na okraj vany si rozestavte svíčky, mohou být voňavé, zapalte je. Nalijte si víno nebo džus do magické číše a dejte na okraj vany. Jestli máte možnost si v koupelně pustit hudbu, udělejte to. Samozřejmě opatrně, abyste nepoškodili přehrávač anebo neriskovali své zdraví, pozor dávejte i při manipulaci se svíčkami. Napusťte si vanu a můžete si do ní dát i bylinky. Pusťte si hudbu, a vezmete si mince, které máte v magické misce. Jednu po druhé potom házejte do napuštěné vany a neustále si opakujte mantru:

 „Vše co se kolem mě děje, to vše jsou energie.
S energií peněz, se mi dobře žije.
Žiji si v pohodě a obklopen/a hojností,
penízky s láskou mě každý den pohostí.
Penízky, penízky, pojďte sem, volám vás, volám každý den."

Jakmile naházíte všechny mince do vany, vlezte si tam také. Připijte si magickou číší a poděkujte za hojnost. Potom zavřete oči a ponořte se do snění a do vizualizace. Představte si, jak otevíráte peněženku a je plná peněz. Představte si konto, na které spoříte a kolik nul si do svých představ vložíte, to zaleží jen na vás. Jestli máte nějaké splátky, tak si představte, jak nesete poslední splátku. Prostě to, co potřebujete, to si představujte. Nezapomeňte, že nejste ve vaně sami, že jsou tam vaše magické mince. Energie peněz je tak blízko. V tomto rituálu využíváte energie vody. Voda spojuje energie vašeho těla a energie mincí. Jakmile rituál dokončíte, jakmile vypustíte vanu, poděkujte za hojnost a své magické mince si uložte opět do magické misky. Jednu z těch mincí vyndejte a vložte si ji do peněženky. Víte, jaké je vaše šťastné číslo? Tak tolik mincí mějte v magické misce.
 

Zdroj: Kniha rituálů - Martina Boháčová a jiné

« Rituály - novoluní a úplněk ve znamení BeranaRituály - novoluní a úplněk ve znamení Blíženců »