Píseń Sirény

 Volání, výzva, hlas, připustit

Mořské panny zpívají: Všichni elementálové si přejí, abyste osvobodili svůj hlas, abyste zpívali svou píseň a zněli tak, aby váš zvuk přispěl k energii světa. Ale krásné mořské panny si přejí váš zpěv ze všech nejvíc!

My mořské panny a hudba se k sobě hodíme. Zpíváme a přitom si na skalách češeme naše dlouhé živoucí vlasy a potichu oceánu broukáme píseň lásky a něžnosti. Naše píseň vás spojuje s přílivem a odlivem moře, jeho pohyby, Měsícem a také s vaším tělem a jeho vlastními rytmy. Píseň, kterou mořské panny zpívají, je životodárná a tvoří energetickou potravu. Když i vy zazpíváte svou píseň, budete tak krmit svět bez ohledu na to, co vám o vašem hlasu kdo řekl!

Někteří říkají, že píseň je tím, co otevírá světy. Vy pak můžete vstoupit do říše vil, magie a mořských panen. Tento zvuk obsahuje doslova „klíč" ke dveřím, kterými můžeme vstoupit do jiných světů.

Výklad: Mnoho pohádek a legend hovoří o ztracené písni, notě či akordu, které, kdyby se je podařilo obnovit, by nás zavedly do Země vil či moří a zase zpátky domů. Někdy se tato píseň hraje na harfu z velrybí kosti a moře tak má zase jednou zvuk, který může poodhalit závoj a dovolí nám přehlédnout říše vířící kolem nás. Jsou neviditelné jako rádiové vlny, ale my se na ně můžeme naladit, když se rozhodneme najít a zazpívat tu správnou melodii. Teď je čas dozvědět se více o tom, jak používáte svůj hlas a jaký dopad má jeho tón, melodie a charakteristické rysy. Lidé a Vesmír budou reagovat jinak, jestliže svůj hlas „vyladíte". Neznamená to, že máte něco předstírat nebo mluvit falešně. Znamená to, že i když vám to není milé, musíte rozlomit zámek, kterým jste své hrdlo uzamkli. Požádejte mořské panny o pomoc a vaše píseň se bude linout tak jako písně mořských stvoření, velryb a delfínů. Váš přirozený hlas bude nalezen a používán. A vy budete znovu volní.

« NeviděnéPřizpůsobení energetického pole »