Lakšmí

Skvělá budoucnost

Přestaňte si dělat obavy. Všechno bude v pořádku.

Poselství Lakšmí: Tento vesmír je laskavý a všemožně vás podporuje. Neexistují v něm žádné zábrany, zkoušky či překážky, jen ty, které si sami vytváříte na základě vašich strachů. Zkuste na chvíli utišit svou mysl, umlčte ji od obav a strachů. Ucítíte, jak se dotýkám vašeho čela čerstvou energií plnou víry, naděje a optimismu. Tyto energie naplňují vaši vzrušující současnost, zrovna tak jako všechny budoucí okamžiky. Proč byste si sami pro sebe přáli temnotu, když všude kolem vás září jasné světlo? Vkročte do tohoto jasu s tím, že prosvětlíte své myšlenky a pocity. Přestaňte si dělat starosti, protože tato úzkost umlčuje dobro, které se snaží si vás najít! Očistěte své srdce od strachu a naplňte jej energiemi, které vám a vaší rodině poslouží. Odmítněte myslet na cokoliv jiného než na váš skvělý dnešek a zítřek, a já vám slibuji, že se tak stane.

Různé významy této karty: Vy a vaši milovaní budete ochráněni a zaopatřeni • Zanechte všech strachů ohledně vaší budoucnosti • Mějte pozitivní myšlenky a plány • Vězte, že vaše potřeby budou vždy splněny, nyní i v budoucnosti • Nestrachujte se o peníze, místo toho si představujte hojnost •

O Lakšmí: Lakšmí je krásná a shovívavá hinduistická bohyně, která dopřává hojnosti těm, kdo ji o to požádají. Lakšmí je spojována s lotosovými květy, slony a vodou - vše představuje plodnost a hojnost dostupnou každému. Je jí potěšením dopřát vám hojnosti, ať už v podobě peněz, času, znalostí či příležitostí. Lakšmí spolupracuje s Ganéšou, bůžkem se sloní hlavou, který je znám jako „ten, komu se daří překonat překážky". Spolu jsou nezastavitelný tým, který vám pomůže zbavit se strachu a přijmout hojnost.

« Kuan Jin Maat »