Kordélie

Jděte ven

Trávíte příliš mnoho času uvnitř. Jděte se projít ven na čerstvý vzduch.

Poselství Kordélie: Život v kleci není pro obyvatele této krásné planety přirozený. Věřte mi, že je opravdu co vidět a zažít, když vyjdete ven ze svých čtyř stěn. Každodenní procházka prospěje nejen vaší náladě a duši, ale dodá vám také naději a víru v existenci této planety a její budoucnost. Uvidíte všechno to dobré, co může příroda nabídnout: květiny, které se brzo rozvinou, listy, které raší, ptáčky, co si jen tak hopsají, a dokonce i vítr, který vás jemně hladí po tváři. Nenechte uplynout již ani den, kdy byste nepobyli venku, v tom nejzábavnějším a nejvíce vzrušujícím životním prostředí.

Různé významy této karty: Vaše přání se zhmotní v květnu anebo když se oteplí • Jděte do přírody • Změňte své povolání a najděte si takové, které vám umožní být více ve spojení s přírodou • Chovejte se ekologicky • Uvědomte si potřebu rovnováhy ve svém životě, větší potřebu odpočinku a hravosti •

O Kordélii: Tato keltská vílí bohyně pomáhá opatrovat květiny, které kvetou na jaře a v létě. Je patronkou prastarého svátku Beltaine, jímž se 1. května vítá příchod keltského léta. Přivolejte Kordélii na pomoc s prolomením ledů v jakékoliv situaci anebo ve vztahu, který se zdá být chladným a neutěšeným.

« Kali Kuan Jin »