Kali

Začátky a konce

Staré musíte nechat odejít, aby nové mohlo vstoupit.

Poselství Kali: Pěji chválu těm, jejichž srdce přijímá vesmírný řád, byť se vám může zdát chaotický a proměnlivý. Pravdou je, že všechno je navrženo až do těch nejmenších detailů, v dokonalé funkčnosti. Tanec vesmíru je šťastným tancem, v němž energie víří a proudí v nekonečné oslavě samotného života. Připojte se k tomuto tanci, drazí, a užívejte si pozoruhodnou cestu spřádání příběhu vašeho života. Nebojte se toho, co vám možná připadá jako změna nebo snad ztráta. Je to jen přechodná souhra dráhy energie a životů vašich a vašich milovaných. Pojměte to jako důkaz, že jste naživu! Obejměte vaše nejhlubší emoce jako znamení vaší pravé lidské podstaty.

Různé významy této karty: Změny, kterými nyní procházíte, jsou pro vaše nejvyšší dobro • Mějte pozitivní myšlenky, protože jsou mocné • To, co vám možná připadá jako ztráta, je ve skutečnosti začátkem nové šťastné fáze • Nechte minulost minulostí • Je načase jít dál •

O Kali: Tato nesmírně mocná hinduistická bohyně vládne přirozeným cyklům zrození, smrti a znovuzrození. Kali je ztělesněním Matky přírody, která se zbavuje všeho starého bouřkami a ohněm, a tím zúrodňuje půdu pro novou úrodu a život. Kali dohlíží na realizaci projektů, a pokud se na ni obrátíte, bude vám mocnou spojenkyní. Donutí vás opustit zónu pohodlnosti, a dosáhnete tak výšin vašich možností.

« Ixchel Kordélie »