Kámen boji

Kámen boji/Boji stone

Barva: Hnědavý, některé jsou modré

Vzhled: Kovový vzhled, hladký povrch /ženský krystal/, s čtvercovými výstupky /mužský krystal/

Vlastnosti: Kameny boji patří mezi nejúčinnější uzemňovací kameny, které vás dokážou vrátit jemně, ale současné i naprosto pevně zpátky na zem, do vlastního těla a do přítomnosti. Týká se to zvláště situací, které nastávají po práci v jiné duchovní realitě. Tyto krystaly jsou mimořádně užitečné pro lidi, jimž činí potíže proniknout hlouběji do tajů inkarnace. Kámen boji má silnou ochrannou funkci a výborně poslouží k překonávání bloků.

Hladké kameny v sobě přechovávají ženskou energii, zatímco hranatější shromažďují energii mužskou. Jedná se o kameny, které pomáhají udržovat rovnováhu a současně i energetické zásoby. Dvojice kamenů sestávající z mužského a ženského exempláře pomůže zachovat rovnováhu mužské a ženské energie v lidském těle, přičemž současně udržují vyváženost mezi čakrami a jemnohmotnými těly.

V duševní rovině uvolňují kameny boji bloky všeho druhu. Pročistí zablokované city a léčí bolestné vzpomínky. S jejich pomocí v sobě můžete rovněž odhalit a postupně proměnit staré negativní myšlenkové vzorce a návyky nutící ustavičně k sebeobrannému jednání. Při hledání kořenů psychosomatické nerovnováhy dokážou odstranit bloky na tělesné i vyšší úrovni.

Na tělesné úrovni kámen boji podněcuje tok energie systémem meridiánů v celém těle. Kámen upozorňuje také na duševní otisky nebo hypnotické rozkazy pocházející z minulosti. Působí jako stabilizátor na duši. Současně ale mají tyto kameny ve zvyku vyžadovat, aby se nejdříve vykonala veškerá potřebná práce.

Léčebné využití: Kameny boji léčí zablokovanou energii, ulevují od bolesti a podporují regeneraci tkání. Na vyšší úrovni udržují rovnováhu čaker a opravují „díry" vzniklé v aurálním těle, do nichž současně navracejí energii.

Umístění: Pár kamenů boji držte v rukou asi deset minut, případně je položte na zablokované či bolestivé místo. Můžete je rovněž rozmístit kolem křesla, v němž sedáte při meditaci.

Modré kameny boji mají vysoké, ale současně i uzemňující duchovní vibrace. Mimořádně dobře poslouží při cestách mimo tělo. Usnadňují astrální cestování a střeží tělo, dokud se do něj zase znovu nevrátíte.

« KrevelVápenec »