Dvě královy děti

Znamení: Váhy/Ryby - Venuše/Neptun

Shrnutí tématu: romantický vztah, partner snů /"duše dvojče" - spřízněná duše/, nevztahovost,  iluze o splynutí, snění o lásce.

Význam karty při výkladu:

* jako jediná anebo první karta: PROBLÉM

Jsi v zajetí snění o vztahu. Tvé neplodné sny napouštějí jedem úrodnou půdu tvé duše. Zavíráš oči před vlastní samotou. Bez přestání tkáš zázračný koberec, který tě však nikdy dostatečně nezahřeje ani neunese. Svou touhu směřuješ k někomu, kdo ti nebyl určen a komu nebylo souzeno uspokojit a uskutečnit tvé iluze a zaplnit tvoji vnitřní prázdnotu.

* jako karta v sérii: CESTA K VYŘEŠENÍ PROBLÉMU

Na tomto úseku tvé cesty tě očekává zklamání. Tvoje touha po lásce a partnerovi je v této chvíli jenom vábným lákadlem, které tě má rozhýbat, a tím popostrčit směrem k rozvoji. Tuto mýdlovou bublinu musíš propíchnout sám, jinak se úplně ztratíš ve svých iluzích.

* jako poslední karta: VÝSLEDEK CESTY

Teď už víš, že nesplněná přání a nenaplněné touhy v sobě skrývají hluboký smysl. Pomohou ti vycítit, co ti skutečně chybí, a podnítí tě k odchodu do světa, vyšlou tě na cestu hledání. Na ní objevíš stopy vedoucí k tajemství života: My všichni jsme jen částí velkého celku a bolestně postrádáme jednotu.

« OdloučeníČerná mše »