Archanděl Rafael


„S tvojí pomocí se vyléčím na těle, duchu a duši."

Základní téma: Pomocí archanděla Rafaela a jeho symbolu se nám podaří zlepšit všechny léčebné procesy. Je strážcem pátého paprsku světla, smaragdově zeleného paprsku. Bílá je barvou uzdravení, regenerace, soucitu a harmonie. Je to barva přírody, růstu, rovnováhy. Je úplně jedno, zda-li my sami potřebujeme léčení nebo léčíme jiné: Vždy bychom měli zavolat archanděla Rafaela. Představujeme si, jak smaragdově zelený léčící paprsek prochází nad námi. Pokud léčíme rukama, požádáme ho, aby nám dal léčivou sílu do rukou. Pomáhá léčit zraněné city, nastoluje pořádek a vyrovnanost v našem životě, daruje nám nové impulsy v životě a dává nám životadárnou sílu. Pokud jsme se v důsledku disharmonie ztratili v mezilidských vztazích, archanděl Rafael nám pomůže opět najít sebe samé.

Další témata: Osobní svoboda - základní pozitivní postavení v životě - odstranění rušivých myšlenkových vzorů - nalezení životního úkolu - impulsy života - lásky k bližnímu.

Tělesná úroveň: Srdce - celé tělo.

Duševní pozadí:Srdeční problémy: pocity sevřenosti; touha po podpoře; nemoc v samotném středu duševním; být zranění v jádru svých pocitů."

Meditace
Pohodlné si sedni nebo se polož a zavři oči. Představ si, jak tvoje tělo zahaluje smaragdově zelené světlo. Je to světlo vyléčení. Toto světlo velmi jemně proniká do tvého těla, uvolňuje napětí a odstraňuje záněty a bolesti. Dýchej zhluboka a představuj si, jak toto zelené světlo posiluje tvůj imunitní systém, jak se všechny tvoje buňky regenerují, jak se mobilizuje tvoje obranyschopnost. Všechno ve tvém těle je uváděno do pořádku. Dýchej zhluboka. Všiml/a sis, jak tvoje plíce lépe přijímají kyslík? Vnímej svým srdcem, jak se uvolňuješ. Započal tvůj samoléčebný proces.

« Archanděl GabrielArchanděl Uriel »