Anděl tvůrčí moudrosti


„Nořím se stále hlouběji do sebe a přináším tvůrčí moudrost."

Základní téma: Pomocí tohoto anděla a jeho symbolu se naučíme kreativním, tvůrčím a hravým způsobem vyjádřit sebe sama a vyjádřit naše znalosti. Můžeme kreslit, malovat, zpívat, tančit a přitom léčit svoji duši. Zcela intuitivně následujeme svůj hlas. Myšlenky, jako například „co si o mě myslí ostatní" ruší a blokují naše sebevyjádření a naši léčbu. Učíme se poslouchat naše pocity a vyjadřovat je zcela živým způsobem.

Další témata: Pracovat intuitivně s kameny, aromatickými oleji, barvami atd. - hrát si s dětmi - nalézat svoje vlastní dítě - nalézt ztracené schopnosti - myslet na sebe.

Tělesná úroveň: Strach - střeva - trávicí systém - bolesti hlavy.

Duševní pozadí:Strach: nechtít již více důvěřovat; porodní trauma a nezpracovaný šok; nechtít upadnout; pocit úniku."

Střeva: strávit vyjádření a projevy; přijmout něco do nejniternějšího světa; opuštění všeho starého a hmoty; dávání a darování; nenasytnost, schopnost kritiky."

Trávicí systém: nezpracované projevy nebo nemožnost jejich přijetí, pokud přesto existují, leží hluboko v žaludku.

Bolesti hlavy: Přetížení; nadměrné zdůrazňování intelektu; perfekcionismus; něco se usadilo v hlavě; jít hlavou proti zdi; něco si namlouvat; mít „zakryté hledí."

Meditace
Pusť si svoji oblíbenou hudbu. Potom najdi pastelky, křídy, vodové barvy, bílý papír ve tvaru půlkruhu; všechno si rozprostři na podlahu. Skloň se na chvíli a na okamžik zavři oči. Čekej, až přijde správný impuls. Potom vezmi paletu a začni malovat, aniž bys otevřel/a oči. Pokus se vstoupit do sebe a na pár minut zapomenout na svůj rozum. Nechej znít hudbu a maluj, co cítíš, Po několika minutách otevři opět své oči. Podívej se na své dílo. Co vyjadřuje? Zkus to pochopit sám/a.

« Anděl zdání a skutečnostiAnděl blahobytu a hojnosti »