Anděl lásky a bezpodmínečnosti

„Protože tě skutečně miluji; dávám ti svobodu."

Základní téma: Pomocí tohoto anděla a jeho symbolu se naučíme navazovat vztahy, aniž bychom museli napínat svoji síť bezpečí. Bezpodmínečná láska není ping - pong podle tohoto motta: „Jak mě miluješ ty, tak já miluji tebe", ale je to láska bez podmínek a očekávání. Teprve svoboda ve vztahu lásky umožňuje, aby partnerství dostalo novou podobu a mohlo dále růst. Když partnera uzamkneme myšlenkami a slovy, jeho duši narostou křídla.

Další témata: Strach z osamělosti - záměny sexuality za lásku - v životě zachovávat jen účelově vztahy - nevědomky přenášet vzory vztahů rodičů do partnerství - starosti s láskou.

Tělesná úroveň: Močový měchýř - krevní oběh - krevní cévy/krevní tlak - srdce.

Duševní pozadí:Močový měchýř: zajistit si ulehčení, úlevu; něco nebo někoho opustit; být pod tlakem; být v napětí."

Krevní cévy, krevní oběh: nacházet se v proudu a plný energie; zajistit sebe i ostatní; životní síla; komunikace."

Vysoký krevní tlak: být pod neustálým tlakem; permanentní připravenost k obraně; nezvládnuté autoritativní konflikty; potlačená agrese; zablokovaná aktivita."

Srdeční problémy: pocity sevřenosti; touha po podpoře; nemoc v samotném středu /duševním/; být zraněni v jádru svých pocitů."

Meditace
Stojíš na břehu horského jezera a vychutnáváš si čistou a ničím nedotknutou přírodu. Nechej své oči, aby se chvíli toulaly a podívej se nahoru, Tam nahoře, vysoko krouží dva orlové. Po větru stoupají výš a výše a nakonec jsou z nich jen dva nepatrné černé body na obloze, až zcela zmizí z dohledu. Pozvedni také svého ducha a vychutnej si pocit svobody. Pozvi si k tomu vítr a odevzdej se mu. Vnímej, jak je ti lehko a cítíš se svobodný/á. Zavolej si svého partnera. Leťte spolu jako orlové s proudem větru, ne proti němu. Bez chtění, bez požadavků, bez hranic a bez podmínek.

« Anděl rozhodnosti a nové orientaceAnděl zdání a skutečnosti »