Anděl čistoty a průzračnosti

„Opouštím staré zakořeněné vzory a iluze."

Základní téma: Pomocí tohoto anděla a jeho symbolu můžeme pracovat s tím, že se zbavíme všeho starého a nepotřebného, opustíme minulost a čistě, bez zatížení karmou budeme růst. Anděl čistoty a průzračnosti přináší do našeho života světlo a naději. Pokusme se opustit to, co k nám již nepatří a vylétněme jako motýl z kukly. Podaří se odpustit nám samým a také ostatním. Vše, co nás zatěžuje, opustíme. Budeme se cítit očištění a nabudeme zase nových sil.

Další témata: Schopnost rozlišování - rozpoznat iluze a opustit je - rozpoznání nepříjemných a obtížných časových údobí jako zrcadlo svých vlastních chyb - prohlédnout svou vlastní hru - odpustit sám sobě.

Tělesná úroveň: Čelní dutiny - uši - oči - očista a detoxikace.

Duševní pozadí:Čelní dutiny: být naštvaný; mít plný nos někoho/něčeho; mít zakryté hledí; žít jen intelektuálně; zatížení intuice starostmi."

Uši: příliš neposlouchat svůj vnitrní hlas; zacpat si uši emocionálním a zvukovým přetížením; nevyřešený stres; „Nechci to již více poslouchat"; „Kdo nechce slyšet, měl by cítit."

i: Zrcadlo duše; nechtít nahlédnout do sebe; zavírat oči před něčím; strach z budoucnosti."

Očista a detoxikace: odhodit všechno staré, nepotřebné, veškerou zátěž; vnitřní čistý růst; jasnost a nový začátek, dát si sám nové šance."

Meditace
Ležíš na břehu a necháváš si vodou omývat hlavu. Drobné vlnky se dotýkají tvých nohou a zase spěchají zpátky do moře. Můžeš zde ležet celé hodiny a jen vnímat. S každou vlnou, která se tě dotkne cítíš, jak se očišťuje kousek za kouskem tvé tělo. Všechno, co nepotřebuješ, bude odplaveno do moře. A moře nechá tuto nepotřebnou energii rozplynout. Cítíš se zase čistý/á a do tebe může vstoupit průzračnost. S vděčností otevíráš oči a díváš se do světla. Můžeš se postavit a plný/á síly jít zase dále.

« Anděl klidu a lehkostiAnděl síly a odolnosti »