Anděl Božské síly


„S tvou pomocí získávám Božskou sílu."

Základní téma: Pomocí tohoto anděla a jeho symbolu se můžeme nechat podporovat, posilovat Božskou silou a nechat ji proniknout do sebe. Tato síla je jako nekonečně velká elektrárna s obrovským výkonem, jejíž energii máme kdykoli k dispozici. Tento anděl nám pomůže vstoupit hlouběji do tohoto energetického potenciálu, popř. ho integrovat do našeho života. Někdy se vyskytnou situace, v nichž se cítíme zcela bez energie, vyčerpaní a prázdní. Pokud se spojíme s tímto andělem Božské síly, pokud začneme meditovat s jeho symbolem, půjde nám všechno mnohem lépe.

Další témata: Ztráta energie - kontakt s „energetickými upíry" - Burnoutův syndrom - ztráta energie po operacích - stav úplného duševního a/nebo tělesného vyčerpání.

Tělesná úroveň: Kosti - páteř - nervový systém - krevní cévy.

Duševní pozadí:Kosti: zastávat jen rozumové hledisko; plnění norem, úporné dodržování principů."

Páteř: sídlo mnoha emocí; zdržování; upřímnost; dynamika, přijímání stanoviska."

Nervový systém, centrální: Zprostředkování; řízení; regulace; kontrola; pocity; komunikace."

Krevní cévy: nacházet se v proudu a plný energie; zajistit sebe i ostatní; životní síla; komunikace."

Meditace
Představ si, že musíš obdělávat pole. Je plné kamenů a hlína je velmi tvrdá. Také dlouho nepršelo. Holýma rukama prohrabuješ půdu. Je poledne a pole není obděláno ani z jedné čtvrtiny. Zcela vyčerpaný/á si děláš přestávku a ve stínu si trochu zdřímneš. Najednou se probudíš a před tebou stojí býk. Jeho kůže je jako zlatá, jako by byl z pravého slunce. Jeho oči jsou tmavě hnědé a jemně ti nabízí svoji pomoc. Zapojíš býka za pluh a vnímáš ten rozdíl. Před soumrakem je pole obděláno a zaseto. Poděkuješ býkovi z celého srdce a těšíš se na žně.

« Anděl milosrdenstvíAnděl Božské moudrosti »