Aeracura

/Irsko/

Aeracura je keltská Matka Země, která nese koš ovoce nebo roh hojnosti. Zavolala jsem ji rovněž, když jsem seděla u Irského moře, a srdce se mi okamžitě naplnilo veselým a hravým typem lásky! Spatřila jsem nádhernou, vílu připomínající ženu s pletí barvy porcelánu a volně splývajícími světle hnědými vlasy, která měla na sobě béžové, zářící a v pase stažené roucho. V očích jí plála láska, ale se záblesky někoho, kdo se rád směje a je neškodně a nevinně nezbedný. Dala mi najevo, že hravý a bezstarostný duch jsou jádrem projevu hojnosti. Zdůraznila to natolik, že jsem to cítila v těle a čakře srdce: klíč k rychlému a účinnému projevu je potěšení z celého procesu.

Říká:
"Vždy přináším koš pochoutek těm, kteří jsou vnímaví, dbalí a ochotní přijímat. Myslete na mé hojné dary jako děti na hračky, o které se navzájem dělí. Když se rozdělíte s kamarády, je hra mnohem zábavnější! Zavolejte mě, potřebujete-li nutně peníze, a já vám přispěchám na pomoc. Obzvláště ráda podporuji umělce a nonkonformisty. Nestyďte se říci, co potřebujete. Všimněte si, že mé jméno je odvozeno od slova cure /léčba/. Pojďme si hrát! Mám vás ráda!"

Pomáhá:
  * umělcům a vynálezcům
  * penězi v nouzi
  * svým zjevením

INVOKACE

Aeracuru přivolávejte venku. Zujte si boty a svlečte ponožky a spojte se s Matkou Zemí bosýma nohama. Řekněte jí:

"Nejdražší Aeracuro, přijď, prosím tě, ke mně. Prosím tě, abys naplnila mé srdce tvojí velkou božskou láskou. Vyčisti, prosím, mé srdce a mysl od starostí a obav. Žádám tě, abys mi přinesla svůj koš hojných darů a pomohla mi přijmout tyto dary s láskou a vděčností. Pomoz mi přijmout podporu pro mé umělecké a tvůrčí projekty."

« Přivolávání archandělů a nanebevzatých mistrůAengus »