Zvíře síly

Váš zvířecí duchovní průvodce je vaším strážcem a pomáhá vám v této situaci.

Tato karta je pro vás znamením, abyste pracovali se zvířaty - jak fyzicky, tak duchovně protože se snaží s vámi komunikovat. Abyste mohli tyto laskavé bytosti slyšet, musíte naslouchat srdcem a svým vnitřním sluchem, aniž byste zapojovali rozum. Jakmile otevřete svou mysl, uslyšíte jasně jejich milující hlasy a poselství.

Vašimi duchovními průvodci mohou být také konkrétní zvířata, například váš oblíbený mazlíček. Tato „zvířata síly" jsou jako andělé, kteří jsou úzce spojeni se Zemí.

JAK POSTUPOVAT

Najděte si místo, kde rostou stromy a jiné rostliny, aby vám příroda mohla pomoci na vaší cestě za setkáním s vaším zvířetem síly. Zavřete oči, zhluboka dýchejte a myslete přitom na svůj záměr spojit se se svým zvířecím duchovním průvodcem nebo spojencem. Představte si sami sebe v kouzelném lese, jak voláte své zvíře síly, aniž byste upřesnili, jaké zvíře očekáváte. Dívejte se a dovolte si poznat zvíře, které je vaším průvodcem a spojencem, a poté této duchovní bytosti položte jakoukoliv otázku - zvláště pak týkající se vašeho spojení s přírodou a životním prostředím.

« Zrušit a smazat