Zeptej se svého těla

Vaše tělo /nebo tělo osoby, na kterou se ptáte/ má nějaký zdravotní problém, protože se vám snaží něco říci. Tělo promlouvá a chce, abyste ho poslouchali. Tato karta vás upozorňuje, že se máte zeptat té části těla, které se to týká: „Co chceš, abych věděl/a?"

Poté, co se zeptáte, naslouchejte myšlenkám, pocitům a vizím, které k vám přijdou. Každá část těla umí mluvit; pokud budete naslouchat jeho vedeni a budete se jim řídit, navrátí se vám zdraví. Pokud však zprávy svého těla nebudete brát na vědomí, promluví hlasitěji formou bolesti /podobně jako se dítě začne vztekat, když si chce zajistit pozornost/.

Možné konkrétní významy: Každý den řekněte svému tělu „Miluji tě!" • Buďte ochotni svému tělu odpustit • Mluvte se svým tělem upřímné o svých obavách, přáních a pocitech • Prokazujte svému tělu respekt tím, že se k němu budete chovat s úctou a stejné tak ho budete sytit • Mluvte o svém těle a zdraví pozitivně a optimisticky

Moje modlitba
Mé milé tělo, prosím pomoz mi, abych slyšel/a tvá sdělení. Archanděli Rafaeli, prosím věd mě, tak abych ctil/a potřeby svého těla a respektoval/a je.

« Zeptej se odborníka na výživuZjisti si více informací »