Vyhni se alergenům

Zdravotní problém způsobila nebo zhoršila alergická reakce. Nejprve se podívejte na to, co jíte, neboť si často dopřáváme potraviny, na které jsme alergičtí. Možná je třeba navštívit alergologa, který zjistí, o kterou látku se jedná.

Poté, co prozkoumáte svůj jídelniček, vezměte v úvahu možné alergeny vyskytující se doma nebo všude tam, kde se zdržujete. Vy /nebo osoba, na kterou se ptáte/ jste velmi citliví a je třeba, abyste tyto alergické reakce respektovali. Imunitní systém těla správné reaguje a nyní je na vás, abyste zcela vyloučili dráždivé toxiny. Požádejte archanděla Rafaela o pomoc při uskutečňování zdravých změn, jako je například snížení touhy po jídlech vyvolávajících alergii, odstranění alergenů z vaší domácnosti nebo přestěhováni do míst, kde je čistší vzduch.

Možné konkrétní významy: Odevzdejte léčení svých závislostí Bohu a archanděl i Rafaelovi • Zúčastněte se dvanáctibodového programu /jako například Anonymní alkoholici/, abyste se vyléčili ze své závislosti na látkách, na které jste alergičtí • Je načase přestěhovat se do zdravějšího prostředí • Pořiďte si do svého domu nebo kanceláře čističku vzduchu • Ujistěte se, že vaše polštáře a přikrývky neobsahují alergeny, jako jsou roztoči, peří a prach.

Moje modlitba
Milý archanděli Rafaeli, prosím pomoz mi určit, které alergeny mohou ohrožovat mé zdraví a štěstí, a vyhnout se jim. Buď mi nápomocen k tomu, abych měl/a chuť jen na zdravé jídlo a pití.

« Vnitřní autoritaVztah »