Vnitřní autorita

Archanděl Rafael vám posílá tuto kartu jako povzbuzení k tomu, abyste v této situaci použili vlastní sílu a autoritu. Tento uzdravující anděl vidí, že svoji sílu rozdáváte druhým a nedbáte na to, co sami cítíte. Je načase, abyste učinili svá vlastní rozhodnutí, postavili se sami za sebe a vyslovili svoji pravdu! V době, kdy budete procházet touto zkušeností, vás bude Rafael držet za ruku a bude vám dodávat sílu a odvahu.

V poslední době jste trochu zmatení, neboť se vám dostává rozdílných rad a názoru na to, co byste měli udělat. Tato karta vám připomíná, že vaše jednání musí být vedeno vašim vnitřním hlasem. To vy doopravdy víte, která cesta je pro vás ta nejlepší, přestože vás od ní mohou zrazovat osoby, které jsou pro vás autoritou. Časem si vás však budou více vážit za to, že jste vzali záležitost do svých rukou.

Možné konkrétní významy: Zjistěte si názor jednoho nebo více dalších lidí • Nedejte se • Důvěřujte své intuici • Dovolte sami sobě dělat to, co dělat chcete • Uskutečněte ve svém životě změny, po kterých toužíte

Moje modlitba
Milý archanděli Rafaeli, děkuji ti za tvoji podporu v tom, že znovu využívám svoji sílu a naslouchám své intuici, touhám a pocitům.

« Více energieVyhni se alergenům »