Voda

Pij více tekutin a jez čerstvé ovoce a zeleninu s vysokým obsahem vody.

Abyste se cítili dobře, potřebuje vaše tělo vodu a stravu s vysokým podílem vody, jako je čerstvé ovoce a zelenina. Tato karta vás žádá, abyste pili mnohem více vody a zvýšili tak svou energii. Když vaše tělo nemá dostatek vody, můžete se cítit unaveni a neschopni pořádně přemýšlet. Proto s sebou noste láhev vody a často z ní pijte.

Když pijete vodu a jíte ovoce a zeleninu, budete mít mnohem více energie a budete se cítit šťastněji. Vyhýbejte se potravinám s obsahem cukru. I když cukr příjemně chutná, všímejte si, jak se po něm cítí vaše tělo. Zjistíte, že krátce poté, co sníte něco sladkého, se dostaví únava. Lepší je užívat si sladkou chuť v podobě zralého ovoce.

Tato karta může také znamenat, že by vám k pocitu štěstí a zdraví pomohlo plavání nebo koupel. Nad vodou a potravou se také můžete pomodlit a díky tomu bude obojí ještě zdravější a chutnější.

Dodržováním pitného režimu a stravou bohatou na ovoce a zeleninu si zajistíte krásnou pleť, budete se dobře cítit a ostatní se brzy začnou vyptávat, v čem vězí tajemství vaší krásy a spokojenosti.

« Věř si!Zbav se stresu »