Uzemni se!

"Když se odpojíš od uvědomování si svého těla a fyzického světa, odpojíš se od země. i když je příjemné vznášet se v oblacích, tvá přítomnost a přispění jsou na planetě Zemi potřebné.
Pomáháme ti udržet rovnováhu mezi duchovním  a fyzickým světem, aby ses mohl/a radovat z uspokojujícího pozemského života."

Tato karta vás upozorňuje, že vaše energie a pozornost vyžadují uzemnění. Pokud se vznášíte někde v oblacích, jste zmatení, nesoustředěni a často zapomínáte, vztahuje se tato karta přímo k vám. Nebýt uzemnění znamená, že vaše pozornost je směrována příliš vysoko, někam nad horizont, jako byste ani nebyli ve svém těle. Mezi zaměřením se na ducha a na tělo musí vládnout rovnováha. Uzemnit se můžete chůzí na boso po trávě nebo půdě, konzumací částí rostlin, které rostou v zemi, jako například brambory nebo mrkev, masáží bosých chodidel, dotýkáním se stromů a rostlin anebo tím, že si představíte, jak vám z nohou vyrůstají kořeny, které vedou do země. Když se uzemníte, nedělá vám problémy se soustředit a pocítíte mnohem silnější spojení s Anděly.

Další významy: Věnujte nějaký čas zahradničení • Pracujte s esencemi rostlin • Upravte svůj jídelníček a životní styl tak, aby posílil vaše uzemnění • Dbejte, aby to, co říkáte nebo píšete, bylo praktické, pochopitelné a proveditelné • Buďte ve svých vztazích opravdoví a realističtí • Posílejte lásku a světlo Matce Zemi.

« Tvůrčí projektVěrohodná inspirace »